Jump to content



HEY ADMINS(moderator) plz help


Τσιλιμπηθρας

Recommended Posts

Θέλω μια χάρη από έναν admin or moderator (δεν ξέρω ποίος μπορεί να βοηθήσει και αν μπορεί) :o ...

Μήπως γίνεται να μου αλλάξετε το nick μ :flower: ??? Αν ναι θα σας πω τι nick να βάλλεται... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Ότι γίνεται, γίνεται! Αλλά δεν το κάνουν οι admins για να μην γίνεται μπέρδεμα...

Στην περίπτωσή σου εγώ [αν ήμουν admin] θα σου άλλαζα το nick γιατί δεν έχεις και πολλά posts.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat [Σήμερα, στις 11:46]

Ότι γίνεται, γίνεται! Αλλά δεν το κάνουν οι admins για να μην γίνεται μπέρδεμα...

Στην περίπτωσή σου εγώ [αν ήμουν admin] θα σου άλλαζα το nick γιατί δεν έχεις και πολλά posts.

αν ησουν αντμιν και το εκανες θα το μετανιωνες το επομενο λεπτο:nuke:

απλα σκεψου μεσα στα 3000+ μελη ποσοι θα ηθελαν να κανουν το ιδιο αν τους δινοταν η ευκαιρια:bye:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχεις δίκιο. Αλλά σε νέα μέλη με λίγα posts που θέλουν να αλλάξουν το nickname τους μπορεί να γίνει κάτι. Τα μέλη με περισσότερα posts, που είναι ήδη γνωστά με το τρέχον nickname τους, δεν πρέπει να αλλάξουν...

Τέλος πάντων, οι admins θα αποφασίσουν γι' αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Ναι, έχεις δίκιο. Αλλά σε νέα μέλη με λίγα posts που θέλουν να αλλάξουν το nickname τους μπορεί να γίνει κάτι. Τα μέλη με περισσότερα posts, που είναι ήδη γνωστά με το τρέχον nickname τους, δεν πρέπει να αλλάξουν...

Τέλος πάντων, οι admins θα αποφασίσουν γι' αυτό...

Αν ειναι για ενα ορθογραφικο η για τυπογραφικο λογο βιασινης να υοαρξει εξερεση..

αλλιως κανε new account και ζητα να σου διαγραψουν το παλιο..

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω, δίκιο έχετε... ΑΛΛΑ! έχω μια ιδέα :whistling ... στην θέση πάνω από το Avatar εκεί που λέει member να βάλουμε κάτι στο "Ο Τσιλιμπηθρας ξαναβαφτιστικε, και το όνομα αυτού: SAM" :D

Αν γίνεται κάτι τέτοιο παρακαλώ να μου το πουν οι admin...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Τσιλιμπηθρας [Σήμερα, στις 13:16]

Δεν λέω, δίκιο έχετε... ΑΛΛΑ! έχω μια ιδέα :whistling ... στην θέση πάνω από το Avatar εκεί που λέει member να βάλουμε κάτι στο "Ο Τσιλιμπηθρας ξαναβαφτιστικε, και το όνομα αυτού: SAM" :D

Αν γίνεται κάτι τέτοιο παρακαλώ να μου το πουν οι admin...

μηπως να γραψουμε και ποιος ειναι ο νονος και σε ποια εκκλησια εγινε το μυστηριο?:tomato:

ρε χαλαρωστε λιγακι.........

:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Ναι, έχεις δίκιο. Αλλά σε νέα μέλη με λίγα posts που θέλουν να αλλάξουν το nickname τους μπορεί να γίνει κάτι.

Ίσα ίσα, που άμα έχεις 20-30 posts, ξέχνα το και κάνε άλλο account τώρα που είναι νωρίς. Ένας χρήστης με 500 μηνύματα ούτε που θα το κάνει θέμα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Οποιος θελει μπορει να αγορασει το account "unstoppable", προσφορες σε pm.

καλοοοοο...

χμμμμμ αλλα ξερεις τι.. δεν βλεπω να γρεφει moderator - admin - η κατι παρεφερες..

τι θα ελεγες για μια λακτα????? συμφωνη η ανταλαγη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pro

καλοοοοο...

χμμμμμ αλλα ξερεις τι.. δεν βλεπω να γρεφει moderator - admin - η κατι παρεφερες..

τι θα ελεγες για μια λακτα????? συμφωνη η ανταλαγη?

newz postar 400

moderat0r 750

adminage 2000

Οι νέες τιμές όπως διαμορφώθηκαν και με την ανατίμηση του πετρελαίου. Τιμές απολύτου μετρητοίς, με φπα. Για πληροφορίες, πωλήσεις: spc

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 03:31]

newz postar 400

moderat0r 750

adminage 2000

Οι νέες τιμές όπως διαμορφώθηκαν και με την ανατίμηση του πετρελαίου. Τιμές απολύτου μετρητοίς, με φπα. Για πληροφορίες, πωλήσεις: spc

γιατι μας ριχνεις ρε αφεντικο?.....καντα 500.........:hehe:

(εκτος και αμα εννοεις χωρις φαπα ή εστω μικρης φαπας)''said by spc'':daisy:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Αυτό μου αρέσει στο The lab! Έκανα μια ερώτηση (με μια δόση πλάκας στο τελευταίο μου post) ΚΑΙ, το γυρίσατε σε αγοραπωλησία :clap: !!! Ένα moderator στο 5, ενα admin στο 3 και ενα news poster στο 9 :hehe::laughing: . Οκ την απάντηση μου εγώ την πήρα :) .Θα μείνω όπως είμαι. Thanx

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.