Jump to content



Optimus Keyboard


Zarras

Recommended Posts

Το keyboard που θα κανει το αναμενομενο G15 της logitech να μοιαζει οπως του spectrum +48k (ακα το πετσινο keyboard με τα λαστιχενια button)

Δειτε και παθετε πλακα....

και για οσους δε καταλαβαν τα κουμπια του optimus αποτελουνται απο μικρες tft οθονες οι οποιες φυσικα ειναι πληρως customized, και μπορεις να βαλεις να αποικονιζεται ΟΤΙ θελεις.

Το μοναδικο προβλημα αυτη τη στιγμη φαινεται να ειναι το registration της πατεντας....

απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ....

λινκ #1

λινκ #2

λινκ # 3

λινκ #4

λινκ #5

λινκ #6

:worship:

keyb_003.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

μα.... εκανα Search πριν.... :...:

κι εγώ δυσκολεύτηκα να τα βρω. στο παλιό δεν αναφέρεται στον τίτλο τίποτα, και στο 2ο το πληκτρολόγιο δεν έχει τόνο οπότε δε γυρνάει αποτέλεσμα, το βρήκα μόνο με το query: lcd ;)

Link to comment
Share on other sites

ααχχχ... αυτά είναι ρε...

η τεχνολογία προχωράει κι εγώ παλεύω να βάλω (neon) strings στο MS internet keyboard που έχω!

Υ.Γ.: Zarras, δεν πειράζει που έχει ξαναειπωθεί. Εγώ πρώτη φορά το βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ ωραίο, γμτ πληκτρολόγιο αλλά δεν θέλω ούτε να φαντάζομαι 500ml καφέ να χύνονται πάνω του :bye: .. χώρια ότι δεν λέει να το χρησιμοποιείς την ώρα που τρως πιτσα ή σουβλάκια... (θα θολώνουν τα κουμπιά και δεν θα φαίνεται τι δείχνει :D:tomato: )

Link to comment
Share on other sites

μαμησε τα... και το κακο ειναι οτι ειναι ακομα pending η πατεντα...

τουτ εστιν μια εταιρια στυλ logitech, θα μπορουσε να κλεψει/αντιγραψει και να το βγαλει μια ωρα αρχιτερα...

κατοχυρωνοντας την πατεντα με..."συνοπτικες" διαδικασιες....

μου φαινεται περιεργο οτι ακομα καμια εταιρεια δεν το εχει κανει.... ουτως οι αλλος θα πουλησει σαν τρελο πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ άμα βάλω 2η TFT στο σπίτι, θα αρχίσουν οι καρπαζές και θα βάλω 104 οθόνες; ’σε να μου λείπει...

Πέραν της πλάκας, έχουμε δώσει 300άρες και 500άρες για παπαριές που πουλήσαμε μισοτιμής μετά από 3 μήνες, δεν θα με χάλαγε και πολύ αυτό το πληκτρολόγιο με 250-300. Είναι κουκλί, πέραν του ότι αυτή η καστομιά με τα πλήκτρα είναι ό,τι πιο έξυπνο και καλαίσθητο έχω δει.

Εγώ πιστεύω ότι αυτός που δίνει 550 για κάρτα γραφικών και 1000 για επεξεργαστή, μπορεί να μη το αγοράσει. Αυτός όμως που δίνει 1000 για οθόνη και 100 για ποντίκι, θα τα δώσει για αυτό το αραβούργημα! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.