Jump to content



Για αλλη μια φορα αποδεικνυεται οτι ειμαστε ΖΩΑ σε αυτη την χωρα.


jax7480

Recommended Posts

ΟΜG . Μακαρι να μην έχει πάθει τπτ , αλλα και πάλι το ψυχολογικό σόκ είναι μεγάλο σαν την δεσμίδα των 2.κ σε 5ευρα ...... Οταν μάλιστα το e-shop σου στέλνει δέμα αξιας 10 ευρώ [2φανάκα π.χ] Σε συσκευασία που περνά ραδιοβιοχημικό πόλεμο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Kαλα ρε Ζαχο απο την Ν.Ορλεανη το παρηγγειλες βρε γκαντεμη?Ακομη κι αν ειναι αψογο το μηχανημα χρειαζονται γερο κραξιμο.Ρε παιδια οπως κι αν εχει συσκευαστει,το προβλημα ειναι εμφανες,δηλ οτι εχει φαει τρελο ζορι για αγνωστο λογο.Γνωμη μου ειναι οτι φταιει καθαρα η μεταφορικη κι οχι η εταιρεια..

Link to comment
Share on other sites

Δοξα τον Υψιστο, γιατι μονο αυτος προστατευε το λαπτοπ κατα την μεταφορα, το λαπτοπ δεν εχει απολυτως τιποτα. Ουτε γρατσουνια, ουτε χτυπημα, ουτε καμμενα πιξελ και δουλευει αψογα. Ευτυχως.

Ειλικρινα ειμαι πολυ ξενερωμενος, και μου εφυγε ολη η χαρα της παραλαβης καινουριου υπολογιστη.

Λιγα λογακια απο τις πρωτες εντυπωσεις. Κατ'αρχας το πληκτρολογιο εχει ελληνικη διαταξη μεν, αλλα στα πληκτρα CTRL εχει γραμμενο STRG που απ'οτι ξερω ειναι το αντιστοιχο control στα Γερμανικα keyboards. Μικρο το κακο. Το πληκτρολογιο αψογο και αθορυβο, εκτος απο το σπεις, που με ενοχλει λιγο αλλα δεν πειραζει. Θα παλευτει. Ποντικακι εβαλα κατ'ευθειαν το Wireless Notebook mouse που πηρα χθες, γιατι με τα ποντικια των φορητων δεν τα παω και τοσο καλα.

Η εκδοση που αγορασα για οσους δεν εχουν δει το αλλο thread ειναι αυτη.

Σας ευχαριστω ολους για της συμπαρασταση. Τελικα υπαρχει Θεος και μας λυπατε που και που σε αυτη τη χωρα.

Και μια πρωτη φωτο...

post-51-1416072170,0719_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλα το κραξιμο δεν υπαρχει περιπτωση να μην γινει. Θα βρω τηλεφωνα σε κεντρικα και θα μιλησω σε υπευθυνους και θα στειλω και mail. Δεν με νοιαζει πλεον. Καραγκιοζηδες. Εχασα 10 χρονια απο την ζωη μου καθως ανοιγα το λαπτοπ, εως οτου βρω οτι δεν εχει τιποτα....Και εχω χασει και ποση ωρα, για να βγαζω φωτο και να στελνω mail στην openmind.gr. Τεσπα...απλα δεν προκειται να το αφησω ετσι. Δεν παρηγγειλα ανεμιστηρακια, ουτε ενα σωληναριο ceramique. Φορητο 2.000 γαμημενων παρηγγειλα και επρεπε να το παραλαβω μεσα σε χρηματοκιβωτιο που θα το περιφρουρουσαν, τιγρεις ή εστω βυθισμενο σε δεξαμενη, κλεισμενο αεροστεγως και τριγυρω καρχαριες.

Για αλλη μια φορα... ΑΡΚΟΥΔΕΪΔΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να πω οτι αν συνεβαινε αυτο σε κανενα αμερικανο πολιτη και να ταν και γυαλισμενο με κερι το laptop θα χε παει η μηνυση συνεφο.Τελος παντων ολα καλα,καλοριζικο το laptop σου

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως, κάθε -ιδιωτική- εταιρία που μου δημιουργεί πρόβλημα, banάρεται αυτόματα από μελλοντικές αγορές.

πιστεύω είναι μια καλή πολιτική;)

π.χ. όταν θα πάρει κάποιος άλλος λάπτοπ από το openmind, μπορεί να ρωτήσει: με την interrattica συνεργάζεστε? μέσω DHL δε στέλνετε? όχι? γεια σας!

(τα ονόματα είναι τυχαία).

Link to comment
Share on other sites

ζαχο καταρχην καλοριζικο και καλοδουλευτο φιλε μου. ειδα τις φοτο και δεν μπορουσα να μιλησω... ΕΛΕΟΣ. :o :O :TD: :TD: :TD: απο οτι βλεπω, μαλλον η μεταφορικη την εκανε την δουλεια. εκει που το φεταφερανε μπορει να εβαλαν τιποτα βαρυ πανω του και να ΄΄εσκασε΄΄ ή να το πεταξαν. παντως μην το αφησεις, κραξτους. οτι μπορεις περισσοτερο κανε. αντε να ηταν σκισμενο λιγο οκ. αυτο εχει γινει χιροσιμα. τεσπα, αν ημουν στην θεση σου εγω παντως θα το πηγαινα πισω. δεν δικαιουσαι πισω τα χρηματα σου? συμφωνω παντως με το πρωτο ποστ του λευτερη(def) οπως τα σκας πρεπει να ειναι και οκ και με φιογκακι κιολας. και παλι καλοριζικο.:):T:

Link to comment
Share on other sites

Μεγεια μεγεια. Και εγω ειχα προβληματα με εταιριες σχεδον παντα ομως γιατι με κοροιδευαν λεγοντας θα περασουμε σημερα σε μια ωρα να μας περιμενετε και δεν ερχονταν παρα μονο μετα απο 2-3 μερες και πολλα τηλεφωνηματα. Εχω παραγγειλει δεμα πληρωνοντας τα διπλα για να το παρω νωρις και μου λεγαν απο την εταιρια οτι λειπει ο υπαλληλος συνεχεια και το πηρα στον χρονο που θα το επερνα με το ταχυδρομειο...

Link to comment
Share on other sites

Ζαχο καλοριζικο το λαπτοπ, να το χαιρεσαι! Παντος απο την πειρα μου με τις μεταφορικες (μιας και στελνω καθε μερα δεμετα απο Θεσσαλονικη) ειναι δυστηχος ασχημη. Στελνω κιβοτια με χαρτι και τα πραματα ειναι ασχημα. Πολλες φορες ειχα μπλεξιματα μιας και τα πετανε λες και ειναι σκουπιδια. Τωρα θα μου πεις χαρτι ειναι αλλα βρεμενα κιβωτια με χαρτι οποτε βρεχει απλα δεν....

Γνωμη μου, φταιχτης ειναι η μεταφορικη. Μπωρει να εγινε καπου στη μεταφορα του οταν ηταν στο εξωτερικο αλλα με αυτα που εχω δει, ειμαι πεπισμενος πως εδω την κανανε τη χαζομαρα.

Link to comment
Share on other sites

Η καρδια μου σπαραξε που δεν ειναι δικο μου ποσο μαλλον η δικη σου ρε φιλε...Δεν ειναι τυχαιο οτι οσοι δουλευουν σε μεταφορικες τα γραφουν ολα στα @@ τους, εχω φιλους που δουλευαν σε μεταφορικες και εχω ακουσει και χειροτερα σκηνικα... Το θεμα στην αγορα ειναι η πρωτη αισθηση η οποια καταστραφηκε... μονο με μπινελικι ξεπληρωνεται...τεσπα καλοδουλευτο και ελπιζω να το ξεπερασεις το σοκ:TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.