Jump to content



καινούρια σχολική/φοιτητική χρονιά


def

Recommended Posts

Τι θέλεις τώρα και ξύνεις πληγές ρε def?!? Ήθελα να περάσω το τελευταίο σαββατοκύριακο των διακοπών ευχάριστα... Τώρα μου θύμισες το σχολείο και μου μαύρισες τη μέρα :nothing:

’ντε να δούμε τι θα τραβήξω στο Λύκειο... :bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Μην γελασετε αλλα γραφτηκα στο νυχτερινο. Απο δευτερα θα πηγαινω στο 1ο εσπερινο στην Γ' ταξη.

:T:

καλή χρονιά

( μερικοί δεν κατάλαβαν πότε έγινε η αλλαγή πάντως... :( )

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειμαι 25 χρονων μαντραχαλος, γιατι εχω βγαλει το Λυκειο, γιατι ειχα περασει ΤΕΙ και δεν πηγα και γιατι τωρα με επιασαν οι προκοπες μου. Σε δυο χρονια θα ξαναδωσω πανελληνιες αν δεν τα εχω παρατησει μεχρι τοτε....

Υγ. Απο που να παρω την τσαντα του Batman που θελω? Να ανοιξω poll Κουκου ή Jumbo?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Μην γελασετε αλλα γραφτηκα στο νυχτερινο. Απο δευτερα θα πηγαινω στο 1ο εσπερινο στην Γ' ταξη.

Στα πιπινακια,ε ? Καλα κουραγια...

ΥΓ

Παρε ΑctionMan τσαντα....

Link to comment
Share on other sites

Καλη σχολική και φοιτιτική χρονιά μας εύχομαι παιδιά..Όσοι δουλεύετε υπομονή μεχρι την επόμενη άδεια σας..Έτσι είναι αυτά..

ΥΓ. Εγώ ψηφίζω τσάντα Batman απο κούκου:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Γιατι ειμαι 25 χρονων μαντραχαλος, γιατι εχω βγαλει το Λυκειο, γιατι ειχα περασει ΤΕΙ και δεν πηγα και γιατι τωρα με επιασαν οι προκοπες μου. Σε δυο χρονια θα ξαναδωσω πανελληνιες αν δεν τα εχω παρατησει μεχρι τοτε.....

Δεν ξερω για εκει αλλα εδω οι περισσοτεροι ειναι στην ηλικια σου παντως!!Δν υπαρχει λογος να αγχωνεσαι(αν αγχωνεσαι) .Συν το γεγονος οτι θα σπαταλος υπερβολικα ελαχιστες ωρες για το διαβασμα (εως καθολου)!! εκτος αν εχεις το μυαλο 15χρονου σε τετοια θεματα ....που δεν το νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ... :D Προσπαθώ να αγνοήσω όσους αγχώνονται και λένε "ωχ, τώρα λύκειο, και τι θα κάνω κ.τ.λ." και απλώς σκέφτομαι πως είναι 4η γυμνασίου και απλώς πρέπει να διαβάζουμε κάπως περισσότερο γιατί σοβαρεύουν τα πράγματα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.