Jump to content



msi 6800 σε agp 198e


psyber

Recommended Posts

μαγκες θελω να αγορασω την απλη 6800 της msi σε agp και δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω κι αλλο 198 ευρω καλη τιμη δεν ειναι;και κατι αλλο: καλυτερα ειναι 6600gt ή 6800 απλή;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από psyber

μαγκες θελω να αγορασω την απλη 6800 της msi σε agp και δεν ξερω αν πρεπει να περιμενω κι αλλο 198 ευρω καλη τιμη δεν ειναι;και κατι αλλο: καλυτερα ειναι 6600gt ή 6800 απλή;

6800 ;) go for it:D

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι για την 128mb μιλάς σε αυτήν την τιμή. Επίσης κοίτα μήπως είναι καμιά chopαρισμένη έκδοση με χαμηλά ρολόγια gpu ή mem γιατί μου φαίνεται κομάτι φτηνή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την MSI 6800 128MB (AGP) και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι στιγμής...

Δυστυχώς δεν κατάφερα να ανοίξω τα 4 extra pipelines, αλλά και πάλι η καρτούλα αποδίδει εξαιρετικά... (Σε ελάχιστα παιχνίδια ως τώρα χρειάστηκε να παίξω σε λιγότερο από full σε όλες τις ρυθμίσεις στην μεγαλύτερη δυνατή ανάλυση)

Αρχική απάντηση από Sbeetle

Πάντως αν το αντέχει η τσέπη σου με 60 παραπάνω παίρνεις την GT...

Κανα link γι' αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Revils

Υπάρχει 6800GT της Albatron με 259 τελική στο Πλαίσιο.

Η οποία είναι χωρίς συσκευασία. Ήταν κομμάτια για ΟΕΜ χρήση αλλά δεν πωλήθηκαν λόγω μετάβασης σε PCI-e.

Χθες είχε 5 κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

και γιατί να δώσεις 198 euro για την MSI 6800 και να μη δώσεις μόλις 164,5 για τη Leadek 6800 η οποία ξεκλειδώνει κιόλας?

Αυτήν αγόρασα πριν 1 βδομάδα και είμαι ενθουσιασμένος!

ΑΨΟΓΗ και εντελώς αθόρυβη!

Ξεκλείδωσα τα pipelines και με πουσάρισμα έφτασα >4500 score στο 3Dmark2005 !

(*) και γρήγορα γιατί συνεχώς αυξάνουν την τιμή της! Εγώ την αγόρασα 159,5 !

http://www.technixx.gr/detail.jsp;j...86?gruppe=32076

Link to comment
Share on other sites

στο e-shop την είχαν 210 euro!

Χτύπα την όπως είσαι πριν το καταλάβουν κι αυτοί οι βλάκες και την ανεβάσουν!

Και ζήτα να σου στείλουν και email με την τιμή που την έκλεισες γιατί μέχρι να σου τη φέρουν μπορεί να την ακριβύνουν και να σου ζητήσουν να πληρώσεις με τη νέα τιμή!!

ΝΑΙ ! όσο κι αν σου φαίνεται απίστευτο εγώ την έκλεισα στα 159,5 euro και όταν πήγα να την πάρω μου ζήτησαν 163,4 euro!!

’κουσαν ένα γερό μπινελίκι και μου την έδωσαν φυσικά στην τιμή που την είχα κλείσει αρχικά..

Link to comment
Share on other sites

και η πλάκα είναι ότι είχαν και την Leadek 6800LE edition με μόλις 8pipelines 158,5 euro.

Δηλαδή δίνοντας 1 euro παραπάνω πήρα την κανονική 6800 με τα 12 pipelines και ξεκλείδωσα και τα άλλα 4 φτάνοντας τις επιδόσεις της 6800GT που έχει καμια 350άρα ευρο!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Η οποία είναι χωρίς συσκευασία. Ήταν κομμάτια για ΟΕΜ χρήση αλλά δεν πωλήθηκαν λόγω μετάβασης σε PCI-e.

Χθες είχε 5 κομμάτια.

Τι εννοεις? Αυτη την καρτα πηρα,κουτακι,κυριλε,με τα παιχνιδια της. Ολα τελεια

Εδω η παρουσιαση μου

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=18957

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.