Jump to content



Live For Speed


mech5107

Recommended Posts

Ναι με σειριακό να παίξεις.

Εγώ δε κατάλαβα νόμιζα ότι μου ζητούσες διαφορές μεταξύ αυτομάτου κιβωτίου και σειριακού.

Και στις δυο περιπτώσεις ο συμπλέκτης είναι αυτόματος απλά στο σειριακό πατιέται αυτόματα όταν αλλάζεις ταχύτητα. Μπορείς να το ορίσεις και να μην είναι αυτόματος και να τον χρησιμοποιείς κάθε φορά που αλλάζεις.. αυτό είπα ότι δεν είναι αναγκαίο.

Επίσης και όταν είναι αυτόματος μπορείς να τον χρησιμοποιήσεις.

Ένα θετικό που έχει το μη αυτόματο κιβώτιο είναι ότι στα πολύ ισχυρά αυτοκίνητα που σπανέ εύκολα τη πρόσφυση μπορείς να τα μπουκώνεις με μια σχέση πάνω έτσι ώστε να μη σπινάρει στη στροφή.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε αρχηγε... :D

απο σήμερα αρχίζει λιώσιμο...

να σου πω ομως... τα assists να τα βγαλω ή να τα αφήσω ανοιχτά?

έτσι απο περιέργεια μπορεις να κανεις αλλο ενα run με αssists ανοιχτα και αυτοματο κιβώτιο?αν βαριεσαι ασ΄το...

και παλι χιλια ευχαριστω... :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,βλέπω παιζετε ολοι το φουλ βερσιον και εγκω παιζει ντέμο μήπως σε ΠΜ παίζει τίποτις δια το ξεκλειδοεντερικολο προβλεματικο απιχνιδι??

THNKS για όποιον βοηθηση τον αόματο:sick:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ministry

Και εμένα μου αρέσει το demo FROST πάρα πολύ, αλλά τα ιδια και τα ίδια αυτοκίνητα? παίζει μεγάλη ποικιλία απο τουτού βλέπω!!:o :red:

Αυτό που με είχε κάνει να κολλήσω με το lfs ήταν οι online αντίπαλοι και οι μονομαχίες...

Τα αυτοκίνητα είναι δευτερεύοντα :p

Link to comment
Share on other sites

Παίζει με τον πόνο μου βλέπω:confused:!!! Για online να σου πω την αλήθεια δεν έχω παίξει για το λόγο ότι θα φάω τον λοπού από την πρώτη στροφή με σας τους πιλότους εκεί μεσα που θα είστε,+ ότι δεν έχω πεταλιέρα και με το ποντικι, γκάζι-φρένο είναι on-off.

be good!

Link to comment
Share on other sites

Μα, και εμείς με mouse παίζουμε:p

+ δεν είμαστε και τόσο γρήγοροι... αν δεν γυρίζεις στο sub 1.24.50 θα σε περάσουν σαν σταματημένο οι καμένοι (sub 1.24.00)...

Δοκίμασε online... εκεί φαίνεται η αξία του παιχνιδιού ;)

Link to comment
Share on other sites

Ti 1.24.50 ρε φίλε με την πισωκουνα το tourbισιο αυτό τον χρόνο τον κάνω μέχρι την δευτερη στροφή! :hehe: Το τουτού το πάω σαν μπαλαρινα που κάνει πιρουέτες.Όντος οι καμμένοι εκεί μεσα πρέπει να μαδάνε κόσμο,ψάχνουν για θύματα για να τους ξεσκίζουν!!:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984 [17-03-2006 11:36]

τα assists να τα βγαλω ή να τα αφήσω ανοιχτά?

έτσι απο περιέργεια μπορεις να κανεις αλλο ενα run με αssists ανοιχτα και αυτοματο κιβώτιο?

Πήγα να κάνω ένα γύρο αλλά στη δεύτερη στροφή τα παράτησα. πραγματικά ήμουν σα κουλός.. πιστεύω ότι είναι θέμα συνηθείας... για εμένα το αυτόματο έκανε ότι του κατέβαινε ... τα assist δεν έχουν καμιά τραγική διαφορά... στα φρένα απλά είναι σαν να έχεις ένα διακριτικό abs και στο γκάζι κάτι στάνη αντιspin... με άφηνε χωρίς δύναμη σε σημεία στη στροφή που είχα μια ελεγχόμενη ολίσθηση.. όχι πάντα αλλά όταν συναινεί μου τη σπάει εντελώς.

Τέλος πάντων δεν έχει νόημα να σου πω χρόνους καθώς δεν θα είναι αντικειμενικοί σε καμιά περίπτωση είναι καθαρά θέμα συνηθείας... αν εσύ μπορείς να κανείς καλυτέρους χρόνους με αυτόματο και κολλά τα assist on δε θα σου πει κανείς τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πριν έβγαλα και νέο χρόνο για το XRT 1.25.09 έγινε σε ένα qualify μετά από έναν αγώνα

Και για να έχετε μια εικόνα του τι συμβαίνει σε έναν καλό αγώνα άπαρτε και από κάτω την ταμπελίτσα με τους χρόνους των άλλων... o πρώτος έχει το WR και μέχρι τον 7 αντε9ο μιλάμε για καλούς παίκτες.

post-258-1416072503,1287_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.