Jump to content



EIZO s1910 καλη επιλογη???


tolispl

Recommended Posts

είναι η οθόνη που σκοπεύω να πάρω.

εσύ θα μας πεις!!!!!

εγώ πιστεύω (χωρίς να την έχω δει από κοντά) ότι είναι η χρυσή τομή στις lcd (με την τρέχουσα τεχνολογία πάντα).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aplog_82

Επειδη σκοπευω να την παρω και εγω θελω να μου πεις (τρεχοντας τα καταλληλα προγραμματα και παιχνιδια) αν παρουσιαζει ghosting.....

δες κι εδώ:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=19492

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Ε τότε πάρε την Dell Ultrasharp 2005FPW, 20,1 ίντσες και πολύ καλή ποιότητα.

Αρχική απάντηση από ΝTG

πρεπει να παμε σε 20αρα δλδ αρα λυσαμε και το θεμα wide που ηθελα!!!Καλα εχουμε καμποσο δρομο για εκει ακομα...

περα του οτι ειμαι μακρυα απο κει οπως προειπα αυτην εχω στο μυαλο μου!Εκτος αν βγει καμμια καλυτερη φτηνοτερη....που δεν νομιζω (για το φτηνοτερη)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θελω να παρω και εγω οθονη για games και ταινιες και εχω καταληξει στην eizo s1910 αλλα το θεμα του ghosting με φοβιζει.Τι λετε να την παρω????(Αλλιως εχω στο μυαλο μου την LG 1980Q).Τι λετε???

Link to comment
Share on other sites

την philips αυτήν την έχει κανείς να μας πει εντυπώσεις. Σκοπεύω και εγώ να αλλάξω οθόνη τώρα και ψάχνομαι.Ενδιαφέρουσα περίπτωση είναι.. ΜΕ 580 ευρό μόνο ενώ η 20,1 wide Dell με φπα και μεταφορικά βγαίνει περίπου στα 800!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Papas

Παιδια σαν την eizo αυτη υπαρχει αλλο μοντελο eizo πιο νεο ισως με καλυτερο response time?? 19" μιλαμε παντα!

OXI

Καλα ειναι και το 12ms πραγματικα που εχει

Αχ!! και την περιμενω εδω και μια βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.