Jump to content



Τι γνώμη έχετε για τις ηλεκτρονικές αγορές μέσω internet υπολογιστών ή περιφερειακών?


TheLab

Τι γνώμη έχετε για τις ηλεκτρονικές αγορές μέσω internet υ  

409 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Δεν νομίζω να αγόραζα κάτι(έτσι και αλλίως ότι αγοράζω για τον υπολογιστή συνήθως το χρυσοπληρώνω όταν μπορώ βεβαια)..Πάντως σίγουρα θα έκανα κάποια πώληση για να βρω κάποιον αγοραστή (λόγω του οτί μπορεις να βρεις αρκετούς)όπως και έχω κανει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

ηλεκτρονικες αγορες ονλινε ??

Ναι και ο μονος λογος ειναι οτι εδω επαρχια δεν υπαρχει και πουθενα αλλου να δουμε τοση ποικιλια συγκεντρωμενη + τιμες και αναλογος να προβουμε σε καποια αγορα.

να φανταστητε πηγα εδω βολο στις γιορτες να ρωτησω για 8800 GTX ή GTS και μου λενε:

πωπω τι ειναι αυτο δεν εχουν ερθει ακομα εδω δεν λενε και τιποτα παρε μια 7600gt τσαμπα ειναι (μαλλον αυτα του εμειναν) και τελικα μου δινει τιμη gtx μια powercolor 756 eυρο και gts 580 και μετα φταιω εγω που τη πηρα απο πλασιο 409 α???

δηλαδη τη να του πω εκτυπωσε μου μια λιστα με ολες τις πιθανες που ενδεχετε να υπαρχουν vga's να τη παρω σπιτι να τη μελετησω και μετα μια λιστα απο monitors ???? δεν λεει.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.