Jump to content



Cold Bug ποιοι επεξεργαστές έχουν?


darkCount

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από doctor [Χθες, στις 17:26]

Cold Bug ποιοι επεξεργαστές έχουν?

:hehe: :hehe: :hehe: οι .........της.......AMD.........

Η Octabit,επειδη πολλοι απο δω χαλιουνται με τα αερατα 2,9-3,0+GHz των Οpteron αλλα και με την τιμη τους(ιδιαιτερα των 144,146) αποφασισε να αφησει να παιζουν με αυτους οι ασχετοι στο εξωτερικο και οχι εμεις οι αρχιμαστοροι :clap: Και συ ρε AMD που πας;Δεν ξερεις οτι 9,5 στους 10 απο μας αλλα και γενικα σε ολους τους ενασχολησαντες με το σπορ εχουμε phase change;Τς,τς...

(Μην μου θυμωσεις,πλακιτσα κανω ετσι; :devil: )

Link to comment
Share on other sites

Χωρις πλακα τωρα,λυπαμαι οσους εχουν παρει San Diego αλλα ακομη περισσοτερο αυτους που πηραν FX-55/57:sick: :boxed: :tongue: Aπ τη στιγμη που ο Γερμανος,ο Αγγλος,οΑμερικανος παιρνουν με το κιλο τους opteron μονο και μονο για να παιζουν πες μου,οχι πες μου δεν ειναι να τραβας τις κ_ω_οτρυχες σου;Eδω ομως φαινεται επιτρεψτε μου να πω και η απατη των AMD-Intel που μας πουλουν τα δηθεν θηρια τους 1000+ευρω.Εσεις λετε τυχαια να βγηκαν οι νεοι Opteron για 939;....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hydrus

Χωρις πλακα τωρα,λυπαμαι οσους εχουν παρει San Diego αλλα ακομη περισσοτερο αυτους που πηραν FX-55/57:sick: :boxed: :tongue: Aπ τη στιγμη που ο Γερμανος,ο Αγγλος,οΑμερικανος παιρνουν με το κιλο τους opteron μονο και μονο για να παιζουν πες μου,οχι πες μου δεν ειναι να τραβας τις κ_ω_οτρυχες σου;Eδω ομως φαινεται επιτρεψτε μου να πω και η απατη των AMD-Intel που μας πουλουν τα δηθεν θηρια τους 1000+ευρω.Εσεις λετε τυχαια να βγηκαν οι νεοι Opteron για 939;....

Ρε hydrus.....οι FX 55/57 ,san diego κτλ ειναι απο μονοι τους raw power.....οποτε ποιος ο λογοςη amd να κατσει να ψαξει αν θα εχουν coldbug η οχι????1στους 1000 χρηστες στον κοσμο βαζει extreme cooling........οι 0.13 FX kai γενικα επεξεργαστες δεν εχουν Coldbug....οι 0.9 εχουν πολλοι.....

!!!!Και οχι...δεν ειναι να τραβας τις κωλοτριχες σου....για ποιον λογω???Επειδη ο εισαγωγεας εδω δεν εχει ακομα opteron????Νομιζεις αυτοι δεν εχουν coldbug????

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον δεν καταλαβες το ειρωνικο υφος του post μου.Αναφερομαι στους advanced users που πηραν San Diego και FX MONO και ΜΟΝΟ για o/c(πριν μαθω τι γινεται με τους opteron ημουν ετοιμος για τον 4000+...).Δεν ειναι να καραφλιαζεις οταν βλεπεις επεξεργσατες κατω των 200ευρω να κανουν οτι κανει και αυτος που μολις εδωσες 2+μισθους?Η να στο πω αλλιως,δεν ειναι τραγικο για αυτους που παιρνουν FX μονο για O/C να βλεπουν οτι κυκλοφορουν οι ιδιοι αλλα "κρυμενοι"με τιμες 7-8 φορες κατω :flex: Και αφηστε τις φημες οτι η AMD τα παιρνει στο κρανιο επειδη εμεις πηραμε πρεφα οτι οι Opteron πετανε και οτι θα τους κανει να μην κλοκαρουν.Tοτε γιατι κυριοι γιατι τους βγαλατε για socket 939;Ισα ισα που αυτο θελατε...Εγω αυτο το βλεπω ως μια παρα πολυ εξυπνη κινηση ματ προς τον ανταγωνισμο της και σε παρακαλω ξερω πολυ καλα τι γινεται με τα cold bug,τα 0,13 και 0,09nm...Το μονο που προσμενω ειναι να μας φερει κανα δωρακι προς Χριστουγεννα η 8bit(δηλ ολους τους Opteron xe,xε :banging: )...E αντε ο Α'ι' Βασιλης ρε παιδια!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.