Jump to content



media markt,συντομα κοντα μας


morfeas-dsl-

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Εγώ πάντως έσπασα με τις ταμπέλες ανθυποβολής "Αρπάξτε τα όλα", "Πάρε με μαζί σου!", "Αγόρασε το!", "Πίστεψε το!" και άλλα τέτοια που μου θύμησαν το κλασικό, cult εργάκι του Carpenter, They Live.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Εγώ πάντως έσπασα με τις ταμπέλες ανθυποβολής "Αρπάξτε τα όλα", "Πάρε με μαζί σου!", "Αγόρασε το!", "Πίστεψε το!" και άλλα τέτοια που μου θύμησαν το κλασικό, cult εργάκι του Carpenter, They Live.

Ευτυχώς έχουμε αντισώματα γι'αυτά....

ΤΟ 12880 VS 12888 μας έκανε πιο δυνατούς...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Εγώ πάντως έσπασα με τις ταμπέλες ανθυποβολής "Αρπάξτε τα όλα", "Πάρε με μαζί σου!", "Αγόρασε το!", "Πίστεψε το!" και άλλα τέτοια που μου θύμησαν το κλασικό, cult εργάκι του Carpenter, They Live.

xaxaxa σοβαρα τωρα? χαχαχαχαχα:hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Εγώ πάντως έσπασα με τις ταμπέλες ανθυποβολής "Αρπάξτε τα όλα", "Πάρε με μαζί σου!", "Αγόρασε το!", "Πίστεψε το!" και άλλα τέτοια που μου θύμησαν το κλασικό, cult εργάκι του Carpenter, They Live.

αυτό είναι εμπειρία ζωής :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Εγώ πάντως έσπασα με τις ταμπέλες ανθυποβολής "Αρπάξτε τα όλα", "Πάρε με μαζί σου!", "Αγόρασε το!", "Πίστεψε το!" και άλλα τέτοια που μου θύμησαν το κλασικό, cult εργάκι του Carpenter, They Live.

LOL τρελος συνειρμος...(το εργακι κορυφη ε?)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Εγώ πάντως έσπασα με τις ταμπέλες ανθυποβολής "Αρπάξτε τα όλα", "Πάρε με μαζί σου!", "Αγόρασε το!", "Πίστεψε το!" και άλλα τέτοια που μου θύμησαν το κλασικό, cult εργάκι του Carpenter, They Live.

Ξέχασες το «Νοιώσε το» :D (ναι και όμως έχει και τέτοια ταμπέλα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

respect @ your sig :p

Ναι είναι καλή φάση. Παίρνω από τον feanorian 300 ευρώ το μήνα συν τα τυχερά συν τα ποσοστά από τα κέρδη :D:p

άντε, μπας και ανοίξουν οι δουλειές... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το media markt...

Οι τιμές δεν ήταν τίποτα το διαφορετικό. Μόνο οι προσφορές αξίζουν και η μεγάλη ποικιλία σε μπαταρίες.

Το μεγάλο πλεονέκτιμα του είναι οτί όλα μπορείς να τα σκαλίσεις και όλα δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πράγματι , ειδικά το hi-end shοwroom με μεγάλη ποικιλία ενισχυτών και ηχείων που μπορούσες να κάνεις όποιο συνδυασμό ήθελες , να ακούσεις δηλαδή το τάδε ηχείο με τοn τάδε ενισχυτή και κάποιας άλλης μάρκας DVD. Οπότε δεν μένεις στην άποψη του υπαλλήλου ή του κάθε ιδιοκτήτη.

Κατα τα άλλα σαν χώρος είναι μια αποθήκη προέκταση του γκαράζ με στοιβαγμένους τους κράχτες στις άκρες των διαδρόμων και ο κόσμος να τρέχει αλλόφρονα να καταναλώσει (και γω αμάρτησα και πήρα το DVD emax με τα 24 )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

παιδες εχω την αισθηση οτι οι πιστωτικες αναστεναξανε τις μερες αυτες, ολο και πιο βαθιααα , ετσιιιι

Μόνο οι πιστωτικές?

Εδώ μέχρι και γραμμάτια άκουγα που έβαζε ο κόσμος.

:OT:

Όποιος αγόρασε την εργαλιοθήκη ραδιόφωνο να κάνει ένα preview:OT:

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγώ μια βόλτα αλλά κάθε άλλο παρά ενθουσιάστηκα.

Τιμές νορμάλ, δεν έχει τίποτα το κραυγαλέο, εκτός από τους γνωστούς "κράχτες" που κάθε κατάστημα βγάζει.

Μεγάλη ποικιλία σίγουρα δεν είχε. Δεν ήταν τόσο διαφορετικό από αυτά που ξέρουμε μέχρι τώρα δλδ.

Εκεί που έπαθα χοντρή πλάκα ήταν στο The Mall.

Μιλάμε για νέα φάση. Πρόλαβα και κάθησα μόνο στο ισόγειο δλδ Κοτσωβολο και Πλαίσιο.

Ο κοτσωβολος είναι όλα τα λεφτά και με προσφορές και με υπερ ποικιλια και σε μάυρες συσκευές και σε PC-οειδή. Το πλαίσιο λίγο φτωχομπινεδιάρικο, design μαγαζί και τέτοια, τα γνωστά του πλαισίου. Δεν πρόλαβα multirama και γενικά τπτ άλλο.

Από κόσμο χαλαρά το πρωί, χωράγαμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα κι εγώ στο media markt, στο καπάκι μετά το themall.

Η pentax optio s6 349 στο media markt, 299 στον κωτσόβολο.

Παιδιά, είδα ένα καλώδιο sata 18 ευρώ στο themall, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ!!!!!!

Βασικά ό,τι δεν ήταν σε καλάθι, ήταν αρκετά ακριβότερο του ανταγωνισμού και δεν ξέρω αν αξίζει (από τα λίγα είδη που είδα, δεν κάθισα να δώσω ιδιαίτερη σημασία).

Α, και είχε και πολύ μεγάλη ουρά στα ταμία, οπότε 1 scart που ήθελα δεν το πήρα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Πήγα κι εγώ στο media markt, στο καπάκι μετά το themall.

Η pentax optio s6 349 στο media markt, 299 στον κωτσόβολο.

Παιδιά, είδα ένα καλώδιο sata 18 ευρώ στο themall, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ!!!!!!

Βασικά ό,τι δεν ήταν σε καλάθι, ήταν αρκετά ακριβότερο του ανταγωνισμού και δεν ξέρω αν αξίζει (από τα λίγα είδη που είδα, δεν κάθισα να δώσω ιδιαίτερη σημασία).

Α, και είχε και πολύ μεγάλη ουρά στα ταμία, οπότε 1 scart που ήθελα δεν το πήρα...

Σωτήρη... το είδα και εγώ... 18 ευρώ... έλεος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Σωτήρη... το είδα και εγώ... 18 ευρώ... έλεος...

δεν μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΕΣ φορές το κοίταξα.

μιλάμε δεν το πίστευα, μιλάμε για ένα goddam sata cable δώρο μαζί με τη mobo αξίας 1 ευρώ το βαρέλι (με τέτοια)!

εντάξει ήταν hama, αλλά

1) τι διαφορά θα μου κάνει το hama από το maha?

2) ποιά είναι αυτή η hama που βγάζει καλώδια sata??

Link to comment
Share on other sites

Περασα και εγω μια βολτα απο το Mall το Σαββατο να δω τι παιζει. Σαν συνολο αρκετα καλο ηταν. Τα περισσοτερα μαγαζια ανετα και μεγαλα. Το πλαισιο βεβαια χαλι μαυρο. Οπως ειπαν και αλλα παιδια πριν πηγαν να το κανουν χι-τεκ και τους βγηκε σαν γιαπι.

Το Multirama ηταν αρκετα καλο και εκει που τρελαθηκα ηταν που πουλανε το κουτι του Κοπριτη. Ειχα μεινει και το κοιτουσα κανα δεκαλεπτο. Συγχαρητηρια και παλι για τη δουλεια σου!!!! :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.