Jump to content



ΟΜΑΔΙΚΗ για Alphacool LCD-Display


street warrior

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

αυτο το ξερεις εσυ και μονο..

αν θελεις να ελεγχει ανεμιστηρες και να σου δειχνει θερμοκρασιες, μαλλον δεν κανει για τη δουλεια.

τη δικη μου την εχω κλειστη, αφου την αγορασα μονο και μονο για να ελεγχει τους ανεμιστηρες και να μου δειχνει θερμοκρασιες.

Link to comment
Share on other sites

σαν ανυπόμονος παρήγγειλα 2. 17 ευρώ μεταφορικά, πληρωμή με paypal. ως 6 που έβαλα να δω, ίδια μεταφορικά. τεμπς βγάζει από αυτά που διαβάζει το μόμπο μέσω mbm5 πχ plugin. υπάρχει πχ κ fraps plugin κ σχεδόν για οτιδήποτε άλλο.

είχα ξανα προτείνει να φτιαχτεί κ rss feed από τα last post του thelab ή άλλα νέα...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εγώ είμαι απο επαρχεία κι έτσι μαλλον το βλέπω να την παραγγέλνω μόνος μου εκτός αν γίνεται να μου τη στείλει κάποιος και να πληρώσω τα μεταφορικα απο αθήνα κ.λ.π

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 18:55]

Έστειλα ένα email για περισσότερες πληροφορίες και αν παίζει κάτι "ιδιαίτερο" για μεγάλη παραγγελία.

Chroma σε βλέπω πολύ ψημένο ε:p :p ??

Link to comment
Share on other sites

Τρελά όμως.. Τυχαία έψαχνα αυτές τις μέρες LCD οχι με χαρακτήρες αλλά γραφικά, αν ήταν inverted δε θα με χαλούσε και κάποιο πιο ιδιαίτερο χρώμα, οχι άρρωστο πράσινο.. Επίσης απλό, χωρίς κουμπάκια και το συγκεκριμένο τα έδωσε όλα + οτι είναι 2x5.25" και παίζει απλά από μια usb, βαρέθηκα τα παράλληλα και τις πατέντες του παρελθόντος.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι δεν χρησιμεύει σε τίποτα παρα μόνο για ομορφιά αξίζει. Είμαι σε δίλλημα αν πρέπει να πάρω μία τέτοια ή μία την matixorbital Που ρυθμίζει αυτόματα και ανεμιστήρες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Τρελά όμως.. Τυχαία έψαχνα αυτές τις μέρες LCD οχι με χαρακτήρες αλλά γραφικά, αν ήταν inverted δε θα με χαλούσε και κάποιο πιο ιδιαίτερο χρώμα, οχι άρρωστο πράσινο.. Επίσης απλό, χωρίς κουμπάκια και το συγκεκριμένο τα έδωσε όλα + οτι είναι 2x5.25" και παίζει απλά από μια usb, βαρέθηκα τα παράλληλα και τις πατέντες του παρελθόντος.

Φίλε chroma κι εγώ καπως έτσι νοιώθω:D

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς η χρησιμότητα είναι σχετική για τον καθένα, εγώ δεν έχω ανεμιστήρες που να χρειάζονται ρύθμιση και κουμαντάρονται όλα από τη μητρική. Σαν monitor για θερμοκρασίες, τάσεις και ό,τι άλλο κάτσει winamp, email κλπ. + οτι είναι graphic και δε σε περιορίζει. 2x16 και 4x20 lcd είχα, χαβαλέ έχουν αλλά τα βαρέθηκα μετά.

Αρχική απάντηση από totally_wired

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πάει 110 μέσω unseen (αντί για 100+17/4) αρκεί να έρθει στην πόρτα μου.

^

^^

^^^ that

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired [Σήμερα, στις 19:15]

’ρα ας αναλάβω εγώ το μέτρημα

Chroma ->1

nickthegreek ->1

totally_wired ->1

street warrior ->1?

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πάει 110 μέσω unseen (αντί για 100+17/4) αρκεί να έρθει στην πόρτα μου.

μέσα κι εγώ αν αναλάβει κάποιος να μου στείλει το πακέτο με δικά μου έξοδα πάντα:T:

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα απο μενα , συμφωνω να το παμε μεσω unseen .

Αρχική απάντηση από chroma

2x16 και 4x20 lcd είχα, χαβαλέ έχουν αλλά τα βαρέθηκα μετά.

και οχι τιποτα αλλο η dfi δεν εχει και παραλληλη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.