Jump to content



ΟΜΑΔΙΚΗ για Alphacool LCD-Display


street warrior

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Eγώ, αν και με ευνόησε η στοιχηματική τέχνη το ΤριτοΤέταρτο, είμαι εκτός γιατί πάω για 7800GT και δε με παίρνει να χαλάσω παραπάνω...

’ντε, όταν θα σας έρθουν, να είναι καλορίζικες!

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Eγώ, αν και με ευνόησε η στοιχηματική τέχνη το ΤριτοΤέταρτο, είμαι εκτός γιατί πάω για 7800GT και δε με παίρνει να χαλάσω παραπάνω...

’ντε, όταν θα σας έρθουν, να είναι καλορίζικες!

:)

Αντέ μπράβο κουφαλίτσα... Δώσε καμία πρόβλεψη να βγάλουμε και εμείς κανένα φράγκο γιατι εάν περιμένουμε από τον Haris1984 πάμε θα πάμε κουβά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ενδιαφέρον θα ήταν η σύνδεση με τις εσωτερικές usb της μητρικής αλλά μάλλον θα θέλει αρκετά cables...

Αν τελικά την πάρεις και θες να αλλάξουμε καλώδια(η δική μου συνδέεται σε εσωτερικό usb) στείλε μου ένα πμ(αν ταιριάζει και η άλλη άκρη του βύσματος προφανώς :hehe: ).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Αν τελικά την πάρεις και θες να αλλάξουμε καλώδια(η δική μου συνδέεται σε εσωτερικό usb) στείλε μου ένα πμ(αν ταιριάζει και η άλλη άκρη του βύσματος προφανώς :hehe: ).

Α οκ... Αν και μάλλον θα την βάλω απ' έξω

Frosty αυτός είναι emulator?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT [Σήμερα, στις 11:40]

Έγω άρχισα να κάνω και τα script για τις δικές μου...

Το 1ο τελίωσε σχεδόν μόνο το DL και UL μένει που για κάποιο περίεργο λόγο δεν κατάφερα να το κάνω ακόμα να πάιξει...

Ρε παιδιά αυτά τα script Που λέτε πως γίνονται?:o :o Πρέπει να έχεις γνώσεις προγραμματισμού ή μπορείς και με κάποιο προγραμματάκι να κάνεις διάφορα "σχεδια"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.