Jump to content



ΟΜΑΔΙΚΗ για Alphacool LCD-Display


street warrior

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από totally_wired

Ρε τρώει πολλούς πόρους... 7% της CPU και μνήμη 34MB... η παράλληλη τρώει τόσα πολλά?

Οντως τρώει πράμα... εισαι και σύ μανιακός με τους πόρους.. εχεις πάθει ζημιά! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχ ε καλά μανιακός δεν είμαι τόσο... 55 processes (553threads) έχω τώρα και τρέχουν και το LCD τρώει τους περισσότερους

Το θέμα είναι ότι εάν έχει cpu usage μεγάλο δεν θα κάνει scale down η CPU και έτσι θα δουλεύει το ανεμιστήρι και θα με πέρνει το κεφάλι... (τουλάχιστο στο φορητό που το έβαλα για την ώρα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips

7% της CPU; ΓΙατί έτσι βρε παιδιά; Η οθόνη φταίει η η παράλληλη σαν έξοδος DATA; Και εγώ ψήνομαι αλλά μόλις το είδα αυτό...κοντοστάθηκα..

Snips USB είναι η οθόνη. Απλά ρωτάω τον vpapanik εάν οθόνη που έχει αυτός (η ίδια σε παράλληλή) τρώει τόσους πολλούς πόρους

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες ίδια πρέπει να εννοείς ίδια διάσταση 240x128. Κατά τα άλλα η δική μου έχει Τ6963 controller ο οποίος από ότι έχω διαβάσει στο forum του LCDHype θεωρείται ο πιο γρήγορος σε απόκριση. Δε πιστεύω ότι η σύνδεση USB μπορεί να είναι πιο αργή από την παράλληλη πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gocu

ρε παιδια για ποτε το βλεπετε να γινεται το καλο επιτελους?

να μαζευτούμε όλοι και θα γίνει...

κάθε μέρα όλο και κάποιος σκάει μύτη

-------------------------------------------------------------------

Frost-> 1

Maximvs->1

Unseen ->2

marios007 ->1

gocu ->1

Insane->1

ταραμας->1

Σύνολο->8

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.