Jump to content



ΟΜΑΔΙΚΗ για Alphacool LCD-Display


street warrior

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από aristos87

Την βρήκα σπίτι τώρα που γύρισα... Την παρέλαβε η μάνα μου. Τωρα την στήνω.. Οσο για τα λεφτά 116.5 πλήρωσα. Αν θυμάμε καλά έπρεπε να ήταν 110 στην πορτα μάς. Εγώ γιατι πληρωσα και μεταφορικά?

Edit : Tην σύνδεσα... απλά wow :jump:

p11832719my.th.jpg

Δεν ξερω γιατι πλερωσες παραπανω. Θα το κοιταξω και θα επανορθωσω:o

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Δεν ξερω γιατι πλερωσες παραπανω. Θα το κοιταξω και θα επανορθωσω:o

Καλά μην τρελένεσε δεν πειράζει ;)

Η οθόνη ειναι απλά άψογη! Να ειχαμε και κανα ακόμα script καλά θα ήταν. Οτι κατεβάζω απο τα φορουμ του μου την σπάει που μου τα δίχνει αρτζι μπούρζι και λουλά! Τα γράμματα η κολιμένα ολα κατω η πάνω.. ενα μπάχαλο! Και έτσι έχω μονο οτι έχει φτιαξει ο frost στο φόρουμ εδω... Για δώσε τπτ ρε παίδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87

Καλά μην τρελένεσε δεν πειράζει ;)

Η οθόνη ειναι απλά άψογη! Να ειχαμε και κανα ακόμα script καλά θα ήταν. Οτι κατεβάζω απο τα φορουμ του μου την σπάει που μου τα δίχνει αρτζι μπούρζι και λουλά! Τα γράμματα η κολιμένα ολα κατω η πάνω.. ενα μπάχαλο! Και έτσι έχω μονο οτι έχει φτιαξει ο frost στο φόρουμ εδω... Για δώσε τπτ ρε παίδες!!!

Δεν ειναι και λιγο αυτο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες όταν θα πάρω την οθόνη μου (και έρθει με το καλό και η 2η) θα όλο και κάτι θα κάνω ακόμα...

θέλω σίγουρα να φτιάξω ένα που θα κάνει monitor (mbm5) pc μέσω lan, δεν φαίνεται δύσκολο...

Link to comment
Share on other sites

παδια καλησπερα

ψηνομαι παρα πολυ - σχεδον ειμαι μεσα...

αλλα θελω να ξεκαθαριστουν καποια πραγματα πρωτα...

βαφεται μαυρο το πλαισιακι??βαφεται ευκολα??

θα υπαρξει καποιος ποιος εμπειρος στο προγραμματισμο που θα μπορεσει απλοχερα να δωσει scriptακια??

θα παρακολουθω καθημερινα και οταν ξεκαθαρισει το τοπιο θα πω αμεσως για την συμετοχη μου στο ομαδικο

για οσους τυχερους την εχουν , απλα με γεια (δωστε καμια φωτο ομως πανω σε κανα κουτακι και πειτε τιποτα αλλο εκτος του <<ειναι τελεια>>)

για unseen ->ευχαριστω προκαταβολικα για τυχον συμετοχη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gocu

παδια καλησπερα

ψηνομαι παρα πολυ - σχεδον ειμαι μεσα...

αλλα θελω να ξεκαθαριστουν καποια πραγματα πρωτα...

βαφεται μαυρο το πλαισιακι??βαφεται ευκολα??

θα υπαρξει καποιος ποιος εμπειρος στο προγραμματισμο που θα μπορεσει απλοχερα να δωσει scriptακια??

θα παρακολουθω καθημερινα και οταν ξεκαθαρισει το τοπιο θα πω αμεσως για την συμετοχη μου στο ομαδικο

για οσους τυχερους την εχουν , απλα με γεια (δωστε καμια φωτο ομως πανω σε κανα κουτακι και πειτε τιποτα αλλο εκτος του <<ειναι τελεια>>)

για unseen ->ευχαριστω προκαταβολικα για τυχον συμετοχη!

Αν δεις στο φορουμ υπάρχουν οδηγίες για τον προγραματισμό και σχετικά scriptakia. Εμένα είναι στο σπίτι η οθονή αλλά ακόμα δεν την έχω δει.

Το πλαισίακι το έχει βάψει ο voudas. Μάλλον είναι μια εύκολη διαδικασία εάν βγάλεις το lcd display από το frame του. Με ένα καλό spray θα είσαι εντάξει.

Τέλος δεν είναι απαραίτητο να την βάλεις στο κουτί.

Εμένα το κουτί είναι στο πάτωμα. Οπότε θα πάει δίπλα στην κανονική οθόνη

Link to comment
Share on other sites

ολικα_καλωδιωμενε, σιγουρα υπαρχουν οδηγιες για scriptακια και οχι μονο στο thelab

αυτο που ρωτησα ειναι αν καποιος που εχει αφιερωσει χρονο να κανει κατι μπορει να το μοιραστει με καποιους οι οποιοι δεν εχουν χρονο να κατσουν να παιδευτουν

πηρα πρεφα οτι το πλαισιακι εχει βαφτει αλλα δεν ξερω κατα ποσο ξεκολαει το καδρο απο την οθονη...

ΠΑΙΔΕΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΕΙ ΕΓΓΥΗΣΗ???

Link to comment
Share on other sites

thanks frost

μακαρι να μπορεσω να κανω και κανα scriptακι , απλα με την εξεταστικη στη μεση και τις υποχρεωσεις που εχω ολο αυτο το καιρο μου φαινεται λιγο δυσκολο...αλλα απο οτι ειδα φαινεται τουλαχιστον ενδιαφερον το θεμα!!!

λοιπον unseen βαλε με και μενα στη λιστα!!! το θελω !!!

οταν ειναι να τα στειλεις πες μας για να σου πω σε ποια διευθυνση θα τα στειλεις απο τις 2 που εχω....(πατρικο η φοιτιτικο σπιτι)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.