Jump to content



ΟΜΑΔΙΚΗ για Alphacool LCD-Display


street warrior

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από totally_wired

Ενδιαφέρον θα ήταν η σύνδεση με τις εσωτερικές usb της μητρικής αλλά μάλλον θα θέλει αρκετά cables...

Αν σφάξεις το καλώδιο, γίνεται εύκολα να αντικαταστήσεις το βύσμα με pins.

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα email για το αν θα βγει σε μαύρο bezel και μου είπαν ότι θα βγει σε μαύρο μέσα στους επόμενους 2 μήνες. Οπότε αν είναι να παραγγείλετε τώρα δυστηχώς δεν μπορώ να είμαι μέσα.:(

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε και μια ματιά εδώ για περισσότερες πληροφορίες για το τι μπορεί να κάνει και πως αυτή η οθόνη...

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=2737&perpage=20&pagenumber=94

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=2737&perpage=20&pagenumber=95

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα guys :) Tωρα μπηκα net. Δεν εχω κατι να πω.. Αν σας αρεσει και συμφωνειτε μπορω να τα φερω απλα θα κανουν καμια δεκαρια μερες γιατι οι γερμανοι πολλες φορες μ@λ@κιζονται... Μπορω επισης να παρω και κανα δυο παραπανω για γρηγορο rma και αν ζητησει κανενας τελευταια στιγμη. Τα 110 που ειπα ειναι με ταχυδρομειο αντικαταβολη. Οι θεσσαλονικεις ας μου στειλουν πμ. Γμτ... αρχισε να μαρεσει κι εμενα...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τοτε. Ας βάλουμε την Τετάρτη τελευταία μέρα εκδήλωσης ενδιαφέροντος έτσι ώστε μέχρι την παρασκευή να έχει γίνει η παραγγελία.

Ως τώρα

Chroma ->1

totally_wired ->1

street warrior ->1

vagouridis ->1

frost -> 1 (ή 2)

unseen ->1 ( :innocent: :innocent: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Ενδιαφέρον θα ήταν η σύνδεση με τις εσωτερικές usb της μητρικής αλλά μάλλον θα θέλει αρκετά cables...

Αρχική απάντηση από chroma

Αν σφάξεις το καλώδιο, γίνεται εύκολα να αντικαταστήσεις το βύσμα με pins.

Η απλώς χρησιμοποιείς ένα usb bracket (πχ από αυτά που έρχονται μαζί με τις μητρικές - usb θηλυκό σε pins για την μητρική) και είσαι κύριος. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 19:24]

Χρονια πολλα guys :) Tωρα μπηκα net. Δεν εχω κατι να πω.. Αν σας αρεσει και συμφωνειτε μπορω να τα φερω απλα θα κανουν καμια δεκαρια μερες γιατι οι γερμανοι πολλες φορες μ@λ@κιζονται... Μπορω επισης να παρω και κανα δυο παραπανω για γρηγορο rma και αν ζητησει κανενας τελευταια στιγμη. Τα 110 που ειπα ειναι με ταχυδρομειο αντικαταβολη. Οι θεσσαλονικεις ας μου στειλουν πμ. Γμτ... αρχισε να μαρεσει κι εμενα...

Δηλαδή φίλε μου με 110 ευρωπουλάκια θα είναι στην πόρτα μου?Πολύ ωραία εγω έκλεισα τότε 100% :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.