Jump to content



Ασύρματο πληκτρολόγιο


drakoulis

Recommended Posts

Όντως καμια φορά βρίσκεις noname που σε εκπλήσουν... Δεν ξέρω δλδ για τα innovator αλλά ένα γαλικό που έπεσε στα χέρια μου μια φορά, μιας μάρκας που πρέπει να είταν στο στυλ της trust, ήταν ιδιαίτερα αξιόλογο! Τελείως flat, λεπτό κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

με βλέπω να παίρνω το Logitech με το bluetooth πληκτρολόγιο και ποντίκι......150ευρώ

Τι στο καλό γιατί σταματησανε να βγάζουν σκέτα ασύρματα πληκτρολόγια? δηλαδή εμείς που έχουμε συνηθήσει το ποντίκι μας και δεν θέλουμε να το αλλάξουμε αλλά θέλουμε να αλλάξουμε πληκτρολόγιο πρέπει με το ζόρι να πάρουμε και διαφορετικό ποντίκι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Παιχνιδια παιζουν τα ασυρματα?????

Δεν έχω ακούσει κάποιο παράπονο... Πρόβληματα ίσως υπάρχουν στο BIOS ή σε περιβάλλον DOS αλλά και πάλι δε νομίζω να είναι κάτι το τόσο συχνό... Νομίζω ο RootX είχε ασχοληθεί περαιτέρω με το θέμα...

Αρχική απάντηση από drakoulis

με βλέπω να παίρνω το Logitech με το bluetooth πληκτρολόγιο και ποντίκι......150ευρώ

Τι στο καλό γιατί σταματησανε να βγάζουν σκέτα ασύρματα πληκτρολόγια? δηλαδή εμείς που έχουμε συνηθήσει το ποντίκι μας και δεν θέλουμε να το αλλάξουμε αλλά θέλουμε να αλλάξουμε πληκτρολόγιο πρέπει με το ζόρι να πάρουμε και διαφορετικό ποντίκι?

Έλα μου ντε...

Link to comment
Share on other sites

παντως αυτα τα inovator δε τα εμπιστευομαι καθολου... ενας γνωστος ειχε παρει ενα ενσυρματο με 9 ευρω και δε δουλευαν τα enter, backspace, space, escape... :blink:

ελεος :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ChrisXP

Logitech S510 ή κάπως έτσι έχει και ποντίκι μαζί αλλά είναι αξιόλογη τιμή γύρω στα 60

Τελικη τιμη εχει 52 ε απο mUltirama.Το πειρα την περασμενη βδομαδα.Απλα τελειο.Μολυ ομορφο και βολικο ποντικη χωρις λαμπακι απο κατω,το πληκτρολογιο ειναι τοσο λεπτο οσο ενα τετραδιο (κυριολεκτικα) και εχει αρκετα κουμπια για multimedia εφαρμογες.Πολυ κυριλε.Α εχει και ενα συστημα για εξηκονομση μπαταριας οταν ειναι κλειστο.Πιστευω ειναι best buy για τα λεφτα και αυτα που προσφερει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 13:23]

Για αυτο εδω το σετακι τι λετε?

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Keyboard&cp_id=66162

Εγώ έχω σετάκι της M$ (και μάλλον το ίδιο με αυτό που δείχνεις, αλλά στην αγγλική έκδοση) και είναι εξαιρετικό. Πάνω από ένα χρόνο το χω και δεν έχει πάθει τίποτα, με τρομερή χρήση και εκατομμύρια λέξεις γραμμένες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos66

Εγώ έχω σετάκι της M$ (και μάλλον το ίδιο με αυτό που δείχνεις, αλλά στην αγγλική έκδοση) και είναι εξαιρετικό. Πάνω από ένα χρόνο το χω και δεν έχει πάθει τίποτα, με τρομερή χρήση και εκατομμύρια λέξεις γραμμένες.

Ωραια μαλλον θα το χτυπησω αυτο. Αυτο που λενε οτι τα ασυρματα εχουν κακη αποκριση σε καποια παιχνιδια τελικα ισχυει?

Τι εμβελεια εχει περιπου?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Για αυτο εδω το σετακι τι λετε?

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Keyboard&cp_id=66162

Δεν μου πολυαρέσει... Το πληκτρολόγιο είναι κάπως "φτωχό" και το mouse δεν έχει τα πλήκτρα back-forward τα οποία θεωρώ πολύ σημαντικά...

edit: απο την άλλη έχει πολύ καλή τιμή...

Link to comment
Share on other sites

δεν θέλω μικροσοφτ γιατί τα καινούρια έχουν σπαστικό ροδάκι. Τα Logitech έχουν πολύ βολικό ροδάκι....

Επίσης με νευριάζουν τα πληκτρολογια με τους ελληνικούς χαρακτήρες πάνω. Έλεος! ξέρουμε που είναι τα "Ω" και τα άλλα....

Link to comment
Share on other sites

αυτό που σκέφτηκα τώρα αλλά δεν ξέρω αν πιάσει είναι να πάρω ένα φθηνό σετάκι και να δουλεύω μόνο το πληκτρολογιο. Για ποντίκι να χρησιμοποιώ το παλιό καλό και αγαπημένο ασύρματο που έχω.

Θα δουλέψει ή θα γίνει μπέρδεμα με τους Drivers? το έχει δοκιμάσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.