Jump to content



3DMARK 06 Database - Bench Scores


RootX

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 19:46]

Κομμενο bandwidth.....

Μεγαλυτερο ο FX60 ισως λογω καλυτερου/διαλεγμενου πυρηνα???

Phil ποτε θα βαλεις κανα dual head phase στις καρτες ραααααα........περιμενεις κανεναν διαγων.....:p

Ας μην ειχα το baby-sitting....:...:

Δε βαριεσαι,χαλαλι:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Νερακι στο cpu,default μαπε ψυκτρα στην καρτα.Aπ οτι το κοβω πρεπει να ειναι καλυτεροι οι 83.62 σε x64 απο 81.98.Θα δοκιμασω και με αυτους.Παντως τα cpu test του 2κ5 πολυ βαρια σε σχεση με τα αλλα.Tα μονα πανω απο 2860 που ετρωγα exec error και στο καπακι ετρεξα και 2k6.Ισως να σηκωνει και αλλο εκει.

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα χ8ες την prolink 7800gt καινουργιο installation xp drivers και τα σχετικα - hotfix dualcore - amd driver και το κολπακι στην registry τρεχω 3dmark06 και βγαζω ακριβως 4000

amd x2 3800 10x270 & 315x8.5

1gb patriot 4800

dfi sli-d

σαν λιγα να μου φαινονται ρε παιδια - με το ιδιο συστημα και μια x800xt εβγαζα 3600 κοντα

μπας και μου ξεφυγε κατι ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από phil [18-02-2006 18:13]

Μιας και ο κυρ-hiproς μας πηρε τα σωβρακα και στο 05,ας ποσταρω οπου ακομα με παιρνει:p

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=137075

Λοιπον παιδες ακηρο το προιγουμενο σκορ.Μολις καταλαβα οτι στα 2 τελευταια τεστ,οι καρτες μου τρεχαν σε low power 3D(450Mhz).Συντομα θα το ξανατρεξω σωστα:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

http://www.techsweden.org/forum/viewtopic.php?t=126909

.Ο βρωμοσουηδος παλι:whip:

α και κατι αλλο στο 6 ποστ μιλαει για τον δικο μας HIPRO

:T: ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΣΤΟ 3dmark 2001

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.