Jump to content



3DMARK 06 Database - Bench Scores


RootX

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από dimcar

90+ βαθμοί... για το καθημερινό μου PC, καλό σκορ είναι... αλλά πρέπει μάλλον να τα ξεμοντάρω και να benchάρω ανθρώπινα! χεχε!

Είμουν σίγουρος...

Ρε πρόσεχε μην πάρεις τπτ στο χέρι...(αν και μερικοι ξεχνάνε να ανοίξουν την αντλία και μόλις φτάσει 100 βαθμούς αναρωτιούνται γιατι έκανε μπαμ το reservoir...:p:P:P:P)

Link to comment
Share on other sites

Στά άλλα, αλλά μιλάμε για το 06.

Στην 6800 μου το 05 βγάζει 5000 περίπου, ενω στο 06 κάπου στο 1000+ (δεν θυμάμαι αλλά το έχω ποστάρει πιό πάνω).

Η 5950U σε 64 3200+ με 1GB εβγαλε 450 περίπου στο 06.

Link to comment
Share on other sites

10mz.th.gif η cpu απο 3530mhz επεσε στα 3450mhz... για λιγοτερο θορυβο και η gpu απο 500 στα 510mhz και οι μνημες απο 1.1 sta 1.11ghz(δεν ανεβαινουν αλλο...:( ) και απο 81.98 στους 84.20..... η διαφορα? 4%. ειναι οντως διαφορα ή μπορει να το θεωρησει καποιος στατιστικο σφαλμα?? ειναι αμελιταια ποσοτητα η υπολογισημη? επισεις γιατι στο 06 ηα αναληση ειναι στα 1280χ1024 και οχι στα 1024χ768 οπως στις παλαιοτερες εκδοσεις?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.