Jump to content



X1900XT ...αντε και καλες αγορες ! (μονο 610 $)


JohnnyX

Recommended Posts

παιδες αν ειναι ετσι τωρα που θα χτυπησω και γω Χ1900xt να παρω sapphire να βαλω το bios και να ειμαι μαγκας.

strato o/c εκανες?κανε αν μπορεις και με τα 2 bios να δουμε τυχον διαφορες!!

Συριε...που χαθηκες σημερα?? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από stratos1978

Just look

1.1ns Samsung

The Sapphire X1900XT comes with 1.1ns Samsung GDDR3 memory modules.

Παιδες ολες οι μνημες της sapphire ειναι 1.1 γιατι θελω να ην παραγγειλω και στα specs σε ενα μαγαζι λεει 2ns...?...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

Παιδες ολες οι μνημες της sapphire ειναι 1.1 γιατι θελω να ην παραγγειλω και στα specs σε ενα μαγαζι λεει 2ns...?...

Μέχρι και η χθεσινή παραλαβή πάντως 1.1 ήταν....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 17:28]

Παιδες ολες οι μνημες της sapphire ειναι 1.1 γιατι θελω να ην παραγγειλω και στα specs σε ενα μαγαζι λεει 2ns...?...

2ns...???? Λιγο κουφο:nothing: ..... Για Sapphire X1900XT λες...??? Το δικο μου "κουτι-συσκευασια" συγκεκριμενα ΔΕΝ αναφερει καθολου περι μνημων ( αλλο απο DDR3 ) ...ουτε 2ns ουτε 1.1ns....:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Μέχρι και η χθεσινή παραλαβή πάντως 1.1 ήταν....

Aτιμε...ποσες ψυχτρες ξεβιδωσες?????:p

Αρχική απάντηση από stratos1978

2ns...???? Λιγο κουφο:nothing: ..... Για Sapphire X1900XT λες...??? Το δικο μου "κουτι-συσκευασια" συγκεκριμενα ΔΕΝ αναφερει καθολου περι μνημων ( αλλο απο DDR3 ) ...ουτε 2ns ουτε 1.1ns....:nerd:

Δεν το αναφερει το κουτι.....:D

Σημερα ηρθαν mastercards...αλλα ειχα ρεπο.....!!!Για να δουμε απο αυριο τι λεει το CF..!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Για να δουμε απο αυριο τι λεει το CF..!!!

Τι να λέει; Τα έχουμε δει ....

Όταν σοβαρευτεί και βγάλει την καλωδιούμπα, το συζητάμε....(μην παρεξηγηθώ, 1900 έχω κι εγώ)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan [Σήμερα, στις 19:33]

Αρα οκ! 1.1 και bios xtx και ειμαστε comple!

xexexe ....βρε πως τα λες......;):D;) Αχ αυτη η Sapphire μας κακομαθαινει τωρα τελευταια......:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.