Jump to content



Ποιά 2.1 να πάρω;


mauros

Recommended Posts

Zul εγώ έχω ακούσει της creative και μου άρεσαν παρα πολυ.Για τα logitech δεν έχω γνώμη.Τα creative ομως πραγματικά βγαζουν πολυ καλο ήχο για γενική χρήση συν καλυτερο design (υποκειμενικο βεβαια αυτο) συν οτι εχουν και πιο πολλά παρελκομενα η μαλλον τα logitech δεν εχουν κανενα.

Ισως ενα απο τα καλυτερα ζευγάρια επι γης! Το βαζω μονο και μονο για την εξωπραγματικη τιμή! http://shoponkyo.com/detail.cfm?productid=D-TK10&modelid=134&group_id=1&detail=1&ext_war=0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Τα KLIPSCH PROMEDIA ωραια φαινονται,αλλα δεν τα βρισκεις και πολυ ευκολα...

τα Harman Kardon Soundsticks II τα εχω ακουσει και ειναι ωραιος ηχος...δεν θυμαμαι σε αποδοση τι λενε?ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ζul [Σήμερα, στις 02:43]

Παιδιά για να μην ανοιγω καινουριο θεμα ποια απο τα 2 να παρω αυτα η αυτα αν εχετε καποια αλλη λυση στα ιδια χρηματα πειτε μου

Εχω τα creative αλλα στα πρίμα ειναι λίγο νεκρά + ότι εχουν μια μικρή τρύπα στα χαμηλομεσαία, λογω μικρού μεγέθους των δορυφόρων. Γενικά απο ένταση τα πανε πολύ καλα. Βεβαια είμαι απαιτητικός λόγω καλού ηχοσυστήματος στο σπίτι αλλα αυτό ειναι άλλο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Logitech Z-2300 THX 2.1 200 Watts Speakers

Πιστέυω ότι καλύτερο σε 2.1

- Total RMS power: 200 watts RMS

- Satellites: 80 watts RMS (2 x 40W) Subwoofer: 120 watts RMS

- Total peak power: 400 watts; Frequency response: 35Hz - 20kHz

- Amplifier: Ultra-linear, high capacity analog

- Signal-to-noise ratio @ 1Khz: >100dB

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.501600

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.