Jump to content



Ποιο look να ακολουθησω?


giorgos_cupra

Recommended Posts

Λοιπον,εχουμε και λεμε,το καλοκαιρι που θα ξεμπερδεψω με σχολες κτλπ θα αρχισω σιγα σιγα να μονταρω το αμαξακι μου...Αλλα θελω και τη δικη σας γνωμη,για το πιο style σας αρεσει περισοτερο.Παραθετω αρχικα 3...

1.

3cleanfmic6ej.jpg

2.

dscn06057vj.jpg

3.

reigera4front9lr.jpg

Link to comment
Share on other sites

μαρσπιε και προφυλακτηρας απ'τη πρωτη φωτο αλλα με σιτα, οχι ετσι χυμα,

ζαντες, αυτες της τριτης φωτο χαλαρα,

να μην βρισκουν και στα πεζοδρομια κιολας...

σε ανθρακι μεταλλικο με νικελ στεφανι

και χρωματακι ενα μαυρο ματ stealth για ποιο αγριο χαρακτηρα

και φυσικα βγαζεις το σηματακι απο μπροστα και αντικαθιστας τις εργοστασιακες γριλιες με καποιες aftermarket

και ετοιμο το αγριμακι σου...

(επιφυλασσομαι για καμια φωτοσοπια ετσι και ταιριαξουν τα γουστα μας..)

Link to comment
Share on other sites

Το μπορντώ χαλαρά που ταιριάζει και στους δρόμους μας..

Ζάντες εσύ διαλέγεις αν και νομίζω πως οι τελευταίες δε θα έδειχναν τόσο αν δεν ήταν πίττα το αμάξι με φλουδα λάστιχο ..:o

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εμενα μ αρεσουν οι ζαντουλες απο το τελευταιο,αλλα και γενικοτερα,προτιμω τις ζαντες με λιγες ακτινες...Καλα βεβαια αυτο το τελευταιο ετσι οπως ειναι δεν μπορει να κυκλοφορισει στους ελληνικους δρομους:TD: .Για τσεκαρετε κι αυτο:inlove:

whitebeauty14nq.jpg

whitebeauty23ic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κάνεις κάποιες αισθητικές αλλάγές στα σημεία; Δηλαδή, δές το καινούριο RS4. Είναι αρκετά μυώδες αλλά δεν φτάνει στην υπερβολή. Δεν λές κάποια body kits είναι αρκετά καλά ,αλλά κάποια άλλα ξεφεύγουν εντελώς από την πραγματικότητα! Αλήθεια πόσα άλογα είναι;;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αυτο που ψαχνεις ειναι rs4 look bumper, ολες οι φωτο αυτον εχουνε, απλως αλλες εχουν ενιαιο grille και αλλες οχι. Υπαρχουν πολλες εταιριες αftermarket που εχουν αυτους τους προφυλακτηρες ,caractere, oettniger, rieger klp kαι καποιες ελληνικες οι οποιες φτιαχνουν customιες. Παντως κατεμε καλυτερα ειναι να ψαξεις να βρεις το oem part tou rs4 μιας και παιζει να σου βγει φθηνοτερα.

Τωρα το θεμα ζαντας ειναι υποκειμενικο, προσωπικα μου αρεσουν οι πολυακτινες τις bbs αλλα ειναι δυσκολες στο πλυσιμο, αντιθετως με τις αστερατες που ειναι πανευκολες, ειχα κ πολυακτινες (oz superturismo στο ραλυ κ bbs rx2 sto gti) k αστερατες σε ενα punto gt, που ειχα παρει για τον πατερα μου παλιοτερα:worship:

6αποντα ειναι πολυ, και παλι υποκειμενικο γιατι πολυ ειναι και αυτοι που θελουν αμαξι πιτα, μην ξεχνας ομως ειμαστε στην χωρα της προνοιας και της λακουβας..........θα ειναι αντιπρακτικο τετοιο χαμηλωμα, οχι μονο για τις ζαντες /λαστιχα/πλαστικα θολων/ μπιλιοφοροι/ψαλιδια αλλα και για την υπομονη σου να δινει συνεχεια λεφτα για τις οποιες ζημιες αλλα και για την τσαντιλα σου, που θα θελεις να ανεβεις ενα ανηφορικο δρομο και οταν φτανεις στην κορυφη θα ακουμπανε καρτερ/κοιλια/εξατμισεις...ο παθων μαθων ελεγε μια παροιμια...

Ρυθμιζομενα θες, Pss9 tis bilstein, η ta πολυ καλa coilovers για vag group τις ΗR. Κατι πηρε το ματι μου και καποια τις TEIN τωρα τελευταια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.