Jump to content



[hwbot] SuperPi 1M Ranking


Recommended Posts

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ThorLite

@esdee Πρεπει να γνωριστουμε απο κοντα μαλλον να με γνωρισεις στον FX-57 σου....... :D :D :D :flower: :inlove:

;)

για να δουμε ... τα εχουμε τα 3930 με cascade?? :whistling.

παιδια μην ξεχναμε οτι υπαρχει και το LN2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee [Χθες, στις 23:47]

;)

για να δουμε ... τα εχουμε τα 3930 με cascade?? :whistling.

παιδια μην ξεχναμε οτι υπαρχει και το LN2

Θα παιξει θα παιξει εχεις και του OPB το κινεζικο βαλει στο avatar ποιος τον κραταει τον FX-57........

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελακη μου συγνωμη αλλα απο το πρωι μου την ελεγες.....εστελνες μνμ συνεχεια...με κοροιδευες.....παρε μια στοκ ψυκτρα με 20C δωματου....και εχουμε μετα και νερο και SS και DI και LN2...:hehe:

[hwbot] GoriLLakoS - 20.563 - Core Duo T2600 ES @ 2.979 MHz - Stock Cooler[/hwbot]

post-634-1416072551,9479_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 02:10]

Βαγγελακη μου συγνωμη αλλα απο το πρωι μου την ελεγες.....εστελνες μνμ συνεχεια...με κοροιδευες.....παρε μια στοκ ψυκτρα με 20C δωματου....και εχουμε μετα και νερο και SS και DI και LN2...:hehe:

[hwbot] GoriLLakoS - 20.563 - Core Duo T2600 ES @ 2.979 MHz - Stock Cooler[/hwbot]

Ωραίος :). Το fsb limit που αναφέρουν έξω τελικά οφείλεται στα cpu ή στο mobo;

Link to comment
Share on other sites

οι μνημες στα 667 πανε πολυ καλυτερα αλλα τερματιζουν με αυτην την ψυξη/ρευμα στα 246...

Επανερχομαι συντομα με κατι πολυ καλυτερο...:D

Μνημες 3:5

Καιρος να δουμε το maximizer και σε DDR2....ακουυυυς????:D

post-634-1416072556,2997_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.