Jump to content



[hwbot] SuperPi 1M Ranking


Recommended Posts

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Spyrus [Σήμερα, στις 17:50]

Ζήλεψα από τον Thorlite και βάζω και εγώ τα επιτεύγματά μου με τις προηγούμενες CPU αν και δεν είναι ιδιαίτερα max απλά μου αρέσει να είμαι σε πολλές λίστες... :tomato:

Στο xtreme παντως στη κεντρικη καταταξη σε βαζει πχι μονο βαση του καλυτερου χρονου αλλα και αν εχεις χρονους με διαφορετικες CPU.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 14:06]

Τσάμπα τα λέτε σε μένα, πέρα από το να ενημερώνω τον τύπο για τα προβλήματα, δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

Ναι βρε,γιαυτο στο λεω.Για να ενημερωσεις τον τυπο:D

Link to comment
Share on other sites

[hwbot] ThorLite - 23.344 - Pentium M 740 @ 3274 MHz - Asus P4GD1 2x256ΜΒ ΒΗ6- Prometeia Mach I [/hwbot]

dothan3274nr3jl.th.jpg

Mια βελτιωση και απο μενα με τα Intelικα.Εχω idle -21 και load στο 1Μ -5 ειναι καλες οι temp ή να εξετασω παλι πως παταει το Prometeia.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ThorLite [Σήμερα, στις 21:20]

ThorLite - 23.344 - Pentium M 740 @ 3274 MHz - Asus P4GD1 2x256ΜΒ ΒΗ6- Prometeia Mach I

Mια βελτιωση και απο μενα με τα Intelικα.Εχω idle -21 και load στο 1Μ -5 ειναι καλες οι temp ή να εξετασω παλι πως παταει το Prometeia.

Μπα...δε βλέπω να πατάει καλά...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.