Jump to content



[hwbot] SuperPi 1M Ranking


Recommended Posts

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Spyrus

NTG το Ν σου πρέπει να είναι γραμμένο στα ελληνικά και δείχνει αλαμπουρνέζικα.

’ντε βάλε το νερό να με περάσεις δε μπορώ να βλέπω από σένα τέτοια σκορ. :p

ειναι γραμμενο στα ελληνικα το Ν στα κανονικα του...εσκεμμενα δλδ οχι απο λαθος...

ετσι εχω γραφτει.....

Το νερο "εχει μπει στην καταψυξη"......:)......

απλα περιμενω....

στοχος τα ψηλα 25αρια...

Link to comment
Share on other sites

To παλικάρι που έχει στήσει το hwbot προσπαθεί να λύσει ένα πρόβλημα με τους unicode χαρακτήρες, γι'αυτό ορισμένα ελληνικά usernames παρουσιάζουν πρόβλημα.

Με το manual update δεν νομίζω ότι ενημερώνονται όλες οι κατατάξεις(της ομάδας μας πχ), μόνο η βάση με τις καταχωρήσεις. Οι υπόλοιπες κατατάξεις γίνονται στον χρόνο που έχει ορίσει το hwbot.

Έκανα ένα update και φαίνετε να έστρωσε.

’λλαξα το username του Βασίλη σε Gorillakos, διότι ο τύπος πρέπει να έβαλε checker και αν δεν συμφωνεί το username στο site με το username που έχει η καταχώρηση, δεν θεωρεί έγκυρο το αποτέλεσμα. Μέχρι να λυθεί το πρόβλημα με τους unicode χαρακτήρες, αν έχετε username με Ελληνικούς χαρακτήρες και θέλετε να το αλλάξουμε σε αγγλικό για δείχνει σωστά στις λίστες, στείλτε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

The hwbot 1.9.5 has some major changer which i consider essential for future stability & quality of hwbot.

* CHANGE OF HWBOT TAG: [hwbot] score - system description [/hwbot]

The bot no longer reads the nickname from the hwbot tag, instead, it reads your username from your forumpost. This is more user friendly and cheating will be harder. The old tag is still supported, but the username will be ignored. In order to prevent cheats&mistakes, the hwbot entry will be ignored if the username between the tags is different from the poster.

* AUTHENTICATION ON HWBOT.ORG: authenticate through forum login

Instead of using the dodgy 'claiming results' system, all your scores scanned on fora you have authenticated your login on will automatically be coupled to your login. To authenticate your hwbot account, log in and click 'my fora'.

Important but non critical change:

* verification image scanning and verification url greatly improved + link to original forum post for most forumengines

link

Link to comment
Share on other sites

Πλεον στην 3 θεση με αυτο του thorlite....

(αν και μεχρι να δω την εικονα περασε κανενα 2λεπτο...)

(Σαν πολυ δεν μικρυναν οι χρονοι?Περυσι παλευα(μ)τε για 28-30 και τωρα πατε για 23!

Αντε να δω και τους conroe!!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

Αντε να δω και τους conroe!!)

Πολυ μπροστα πας...πριν απο αυτους υπαρχουν και οι Yonah.....:D

Λογικα η μητρικη φτανει μεσα στην εβδομαδα......

http://i28.photobucket.com/albums/c245/mikinha/aopeni975xaYDG.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 13:14]

ειναι γνωστο τοις πασοι (σωστα ειναι?(spc?)) οτι κοιταω πολυ μπροστα απο την εποχη μου!!!:p

@spurys

εφτασες μεχρι εκει και το 25αρη δεν...??

Ναι δεν έχει άλλο.

Προσπάθησα για τα 3150 που θα μου έδινε το 25άρι αλλά με τίποτα.

Έχω αλλάξει κουτί και έχω καλύτερες θερμοκρασίες και μπορεί να ξαναδοκιμάσω.

Αυτά είναι πριν κανά μήνα τα νούμερα. :(

Link to comment
Share on other sites

Ζήλεψα από τον Thorlite και βάζω και εγώ τα επιτεύγματά μου με τις προηγούμενες CPU αν και δεν είναι ιδιαίτερα max απλά μου αρέσει να είμαι σε πολλές λίστες... :tomato:

[hwbot] Spyrus - 29.328s - Opteron 146 @ 2800MHz - DFI nF4 Ultra D - Stock Air[/hwbot]

post-149-1416072532,3731_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.