Jump to content



[hwbot] SuperPi 1M Ranking


Recommended Posts

[hwbot] Spyrus - 26.093 - Athlon 64 3700+ SanDiego @ 3133MHz - DFI nF4 Ultra D - Air Cooling:XP-120+Papst [/hwbot]

Αν είναι κάποιος με στρογγυλοποίηση να φέρει το ίδιο νούμερο παρακαλείται να τοποθετείται αλφαβητικά ως προς το username του από Τ-W.

Ευχαριστώ :whistling

post-149-1416072522,0671_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2,7k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Βασιλης

πολυ καλα παμε guys....ειμαστε ειδη στην 11 θεση....:D

Μπραβο σε ολους μας....παμε για 3αδα....:D:D:D

μην ανυσηχεις η πρωτια ειναι κοντα....:p

Tα δικα μου θα τα ποσταρω στο xs:p:p

To pi τρεχει αραγε σε win 3.11??Aμα ειναι να το τρεξω σε ενα 386.....

Link to comment
Share on other sites

Root πηγε κατι λαθος με το screenshot και το hwbot?

Στο screenshot εχεις 29.21 με επεξεργαστη στα 2875 και τις μνημες στα 287.5 και στο bot γραφεις, σκορ, 28.75 με τον επεξεργαστη στα 2.91G. Τι παιζει τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480

Root πηγε κατι λαθος με το screenshot και το hwbot?

Στο screenshot εχεις 29.21 με επεξεργαστη στα 2875 και τις μνημες στα 287.5 και στο bot γραφεις, σκορ, 28.75 με τον επεξεργαστη στα 2.91G. Τι παιζει τελικα?

Control και R να ανανεώσει το screenshot.

Είχα ανεβάσει άλλο σκορ και μόλις βγήκε το μεγαλύτερο έκανα edit.. Μάλλον το χάλασε που είχαν το ίδιο όνομα τα attachments. Με hard refresh θα δείξει το νέο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Control και R να ανανεώσει το screenshot.

Είχα ανεβάσει άλλο σκορ και μόλις βγήκε το μεγαλύτερο έκανα edit.. Μάλλον το χάλασε που είχαν το ίδιο όνομα τα attachments. Με hard refresh θα δείξει το νέο.

Σωστοστ.... επαιξε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

και εγω ....

αλλα μονο στο 1Μ ..στο 32 ολα καλα!

Τις πταιει?

-εδιτ -

μπηκε ο botlist και "καθαρισε"!!

Οχι ρε φουστη μου.....για 2/100 δεν μπηκαμε 5η!!!!!

Δεν μπηκε κανενας botlist...:D

Καθε φορα που πατας update στο βγαζει αυτο....

Εχω την εντυπωση οτι επιτηδες ειχε γινει αυτο....γιατι καποιος mod ειχε κατεβασει το score μου που εβγαινε με λαθος cpu ωστε να το διορθωσει...

Πατησα το update,με ξαναεβαλε στην λιστα και εφτιαξε την σελιδα....αλλα μαλλον εκανα πατατα μιας και παλι με 725 με δειχνει...:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.