Jump to content



Δυο καρτες σε μια μητρικη.


kallileo

Recommended Posts

Κάτι μου λέει ότι θα φας πόρτα...

Μια το ότι τις 2pci-e τις έχει για sli...μια που θα βάλεις drivers ΑΤΙ και Nvidia ταυτοχρόνως....your in for a lot o frustration...

Από την άλλη...μια δοκιμή θα σε (μας) πείσει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Μπορεις αλλα το μονο που θα καταφερεις ειναι να βλεπεις σε 3 οθονες και τιποτα αλλο...

ΕDIT:Το βρηκα.....

http://www.tomshardware.com/2004/11/23/nvidia/page32.html

Αρε π**στη εισαι θεος.:worship:

Link to comment
Share on other sites

Δες τι γινεται.......ενας φιλος μου θελει να εχει την Ατι για παιχνιδια και και την Nvidia για να συνδεει τον projector. Αντε να βγαλεις νοημα τωρα.

@tomhel

Ασχετο ακομα δεν εχω την εγγυηση!!!!! Ο μονος κατοικος στο Γαλατακι Κορινθου εσυ εισαι?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Δες τι γινεται.......ενας φιλος μου θελει να εχει την Ατι για παιχνιδια και και την Nvidia για να συνδεει τον projector. Αντε να βγαλεις νοημα τωρα.

@tomhel

Ασχετο ακομα δεν εχω την εγγυηση!!!!! Ο μονος κατοικος στο Γαλατακι Κορινθου εσυ εισαι?????

:blink: Συζητήστε το καλύτερα και δες αν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που θέλει την nVidia για τον projector μην τηρανιέται άδικα ο άνθρωπος και το τροφοδοτικό του... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

:blink: Συζητήστε το καλύτερα και δες αν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που θέλει την nVidia για τον projector μην τηρανιέται άδικα ο άνθρωπος και το τροφοδοτικό του... :blink:

Η Nvidia εχει καλυτερη διαχειριση χρωματων στους οδηγους και ο προβολεας δειχνει γενικα καλυτερα. Θα δουμε τι ακριβως θα κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Δες τι γινεται.......ενας φιλος μου θελει να εχει την Ατι για παιχνιδια και και την Nvidia για να συνδεει τον projector. Αντε να βγαλεις νοημα τωρα.

@tomhel

Ασχετο ακομα δεν εχω την εγγυηση!!!!! Ο μονος κατοικος στο Γαλατακι Κορινθου εσυ εισαι?????

Δεν ειμαι μονος αλλα ειμαι Ο κατοικος (τσ,τσ....):p

Βρες την εσυ πρωτα και μην σε ανησυχει , θα την λαβω εγω......

Ρε'συ γιατι αλλαξες το avatar και μου σαμποταρισες το ποστ.....?????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.