Jump to content



Chieftech BA 01 B mod Worklog.


Spyrious

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nickthegreek

Tι παρατήρηση και σχολιο ρε...Είναι τέλειο:)

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Αρχική απάντηση από unstoppable

Εμενα δυστηχως μου φαινετε απαισιο το τελικο αποτελεσμα, αλλα υποκειμενικα ειναι αυτα τα πραγματα:o :o :o

Αρχική απάντηση από spresv

Sry, αλλα θα συμφωνησω λιγο με τον unsto... Βεβαια αν εσενα σου αρεσει, σε ολους τους αλλους περισσευει...

Υ.Γ Man η vga φαινεται να τραγαει μεγαλο ζιρι με το μπλοκ... do sth...

Όπως λέτε είναι θέμα γούστου.Σε άλλους αρέσει και σε άλλους όχι.Εμένα μου άρεσε γιαυτό και το έκανα έτσι.

Για την κάρτα έχεις δίκιο, από το βάρος του μπλοκ λυγίζει.

Αρχική απάντηση από unknown

εμενα μου αρεσε πολυ το πλεξι για τις μνημες...

που το βρηκες?με ποτυροτρυπανο το εκοψες?

Το πλεξι στις μνήμες, ναι με ποτυροτρύπανο για ξυλο το έκοψα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

μπραβο Spyrious.εμενα το τελικο αποτελεσμα μου αρεσε αρκετα καθοτι κρυφτηκαν σωστα πολλα σημεια που χαλανε την εμφανιση σε ενα κουτι.

ισως εαν το υλικο καλυψης δεν ηταν αυτο που βαζουν στα πατωματα αυτοκινητων το τελικο αποτελεσμα να ηταν ακομα καλυτερο αλλα γουστα ειναι αυτα.

στο μονο που συμφωνουμε ολοι ειναι οτι το ασχημοπαπο μεταμορφωθηκε προς το καλυτερο και σιγουρα σου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια για τον κοπο σου το μερακι σου αλλα και την υπομονη να ανεβασεις ολη την δουλεια σε ενα θρεντ:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mefistofelis

Για μενα εγραψες!Τετοιο μερακι και υπομονη βλεπεις πολυ σπανια και το αποτελεσμα ειναι να τριβεις τα ματια σου.

Αντε να παιρνουν σειρα το πληκτρολογιο και η οθονη!!!!

Tο mouse ήδη έφαγε μια αλλαγή led.

Θα κανονισουμε και συνάντηση μόλις τελειώσω τις μετατροπές στο σπίτι...

Αρχική απάντηση από Yz250

Μπραβο Spyrious πολυ καλη δουλεια φαινεται οτι εισαι τρελλο:woot: μαστορι αντε ξεκινα και κανενα καινουργιο κουτακι να μας τρελανεις παλι:) :)

Ευχαριστώ για τα θετικά σχόλεια.Το επόμενο Mod είναι ήδη στο μυαλό μου αλλά περιμένει την εύρεση κονδυλίων.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spyrious

Tο mouse ήδη έφαγε μια αλλαγή led.

Θα κανονισουμε και συνάντηση μόλις τελειώσω τις μετατροπές στο σπίτι...

Ευχαριστώ για τα θετικά σχόλεια.Το επόμενο Mod είναι ήδη στο μυαλό μου αλλά περιμένει την εύρεση κονδυλίων.

Μη μου πεις οτι θα ερχισεις τωρα να μονταρεις και το σπιτι?

Ειναι τρελος ο δασκαλος!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.