Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Παιδιά μια βοήθεια. Πρώτη μου φορά είναι με ATI και μου φαίνονται διαφορετικά απ' ότι είχα συνηθίσει. Μετά από τόσα χρόνια με Nvidia, την απάτησα και προσπαθώ να καταλάβω τα καπρίτσια της νέας σουρλουλούς. Για αρχή έβαλα τους 9.12 και μέχρι εκεί. Το hotfix χρειάζεται ή όχι? Από το site της Sapphire, βλέπω πως είναι παλαιότερο από το catalyst 9.12.

Link to comment
Share on other sites

φορτωσα τους 8.70....

ολα πανε ρολοι μεχρι στιγμης...

δλδ οπως και πριν....

διαφορα δεν ειδα σε 3dmark06...

εξαλλου και που να φτασει η μικρη 5770 (940/1350)...

sebastian... θα την κανεις εσυ πουχεις λιιιιγο πιο βαρβατες καρτες?

Report.xml.txt

Link to comment
Share on other sites

Τους 9.12 hotfix τους περνάμε πάνω από τους 9.12; ή είναι standalone; (αν τους περάσω από πάνω χωρίς καθάρισμα, υπάρχει πρόβλημα;) Σε μια δοκιμή που έκανα, έβαλα μόνο 9.12 hotfix και δούλευε μια χαρά..ίσως και λίγο καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει όπως και να το βάλεις.

Εγώ πάντως βάζοντας το hotfix δεν κατάφερα να βάλω κανένα νεότερο

beta (10.1-beta) από πάνω του.

Xθες παρατηρησα οτι με τους hotfix το shift μου γεμιζει ολο artifacts.:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε στον ανθρωπο!!! Αυτα λετε και ακουν οι nvidiakides και αλλο που δεν θελουν να κανουν παρτι, στο σπιτι του καφε της παριγοριας περιμενωντας το fermi :hehe:

Κοιτα επειδη ειχα ενα θεμα με καποιο build πριν κατι μηνες (το χα γραψει στο thread δεν θυμαμαι ποιο ηταν)

Δεν κανω πολυ συχνες ανανεωσεις.

Και με Nvidia παλι που ειχα , "ετυχα" σε προβληματικα builds.

edit: 9.4 ηταν

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.