Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Οταν λες τρομερη βελτίωση?

Δώσε παράδειγμα.

Το διαβασες πουθενά και το έκανες? η έτσι?

Δοκίμασα CoD 6 και GRiD κυρίως. Από εκεί που με το ζόρι τα είχα 1024Χ768 τώρα τρέχουν άνετα στα 1280Χ800.

Link to comment
Share on other sites

Ο driver πληρης ξανα στην θεση του.

www.mediafire.com/atiman ATI_W7_Vista_10.3_FINAL.rar

32 & 64 bit

8720u.th.jpg

Οι εντυπωσεις σας ως συνηθως, ειναι επιβεβλημενες....

Ραντεβου, σε 10 ημερες, με τους official με ελαχιστες αλλαγες.

edit,

346 download...!!! No pass from now....

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Αυτοί είναι ίδιοι με τους τελικούς 10.3; Αν είναι να τους περάσουμε από τώρα...

Αν στους τελικούς που θα βάλει officialy στο site της έχει αλλαγές να περιμένουμε μερικές μέρες ακόμα...

Βγήκε καινούργια έκδοση του driver sweeper που να αφαιρεί πλήρως όλα τα αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

Ο driver ειναι 8.72.0 με ημερομηνια 12/3/2010.

Μεταγενεστερος δηλαδη των Preview a 8.71.2 που εβαλε ο spc που δεν ειναι WHQL (3/3/2010).

α) το αρχείο είναι corrupted

β) μετά από moda κατάφερα να τους βάλω, αλλά είναι οι ίδιοι με τους preview

Link to comment
Share on other sites

α) το αρχείο είναι corrupted

β) μετά από moda κατάφερα να τους βάλω, αλλά είναι οι ίδιοι με τους preview

Ειναι corrupt το αρχειο?

Δεν ειναι καθολου οι ιδιοι φιλε μου. Περιμενες να δεις το πραγματικο τελικο information center?

Εδω φαινεται η διαφορα... 8720u.th.jpg

@spc παρακληση, διορθωσε την καταχωρηση σου, οι link που εβαλες ειναι μονο mobility.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Ειναι corrupt το αρχειο?

Και μένα στην αποσυμπίεση μου έβγαλε μήνυμα για corrupt file. Να προχωρήσω σε εγκατάσταση ή να το αφήσω καλύτερα;

D:\ATI_W7_Vista_10.3_FINAL.rar: CRC failed in Bin64\mfc80u.dll. The file is corrupt
Link to comment
Share on other sites

Και μένα στην αποσυμπίεση μου έβγαλε μήνυμα για corrupt file. Να προχωρήσω σε εγκατάσταση ή να το αφήσω καλύτερα;

Ακριβώς αυτό. Εγώ πήρα ένα παρόμοιο αρχείο που είχε χύμα στον έξω φάκελο και το έβαλα μέσα στον φάκελο bin64.

Atiman...όταν προχωράς στην εγκατάσταση, εκεί που σου λέει τι να βάλει και λέει ότι ο graphics driver είναι ήδη ο τελευταίος τι θες να πιστέψω;

Εκτός αν το αρχείο που έκανα copy ήταν προηγούμενη έκδοση...

Link to comment
Share on other sites

@spc παρακληση, διορθωσε την καταχωρηση σου, οι link που εβαλες ειναι μονο mobility.

Πολύ αγχωμένο σε βρίσκω με τους drivers, ok, οι δικοι σου ειναι καλύτεροι :p

Το link της σελίδας ειναι ΟΚ απλώς η ΑΤΙ (κατα το γνωστό drivero-μπουρδέλο) δεν έχει κάνει ακόμα update τα links. Λογικά θα είναι ΟΚ σε λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

Το αρχειο ξανανεβηκε και ειναι δοκιμασμενο. Συγνωμη για την ταλαιπωρια.

@spc, καθολου ανχωμενος δεν ειμαι. Οι drivers ξερεις δεν ειναι δικοι μου, της ΑΤΙ ειναι. Και ναι ειναι καλυτεροι αφου ειναι οι τελευταιοι.

Ηδη βρισκονται οι κανονικοι στην θεση αυτη, μονο που........ειναι ......, οπως ειπες ειναι γνωστο το drivero-μπ........ο.

Link to comment
Share on other sites

Το αρχειο ξανανεβηκε και ειναι δοκιμασμενο. Συγνωμη για την ταλαιπωρια.

@spc, καθολου ανχωμενος δεν ειμαι. Οι drivers ξερεις δεν ειναι δικοι μου, της ΑΤΙ ειναι. Και ναι ειναι καλυτεροι αφου ειναι οι τελευταιοι.

Ηδη βρισκονται οι κανονικοι στην θεση αυτη, μονο που........ειναι ......, οπως ειπες ειναι γνωστο το drivero-μπ........ο.

Που ξανα ανεβηκαν ...να δουμε και εμεις στη σελιδα της ΑΤΙ

Link to comment
Share on other sites

http://sites.amd.com/us/underground/tips/Pages/catalyst-10-3-preview.aspx

www.mediafire.com/atiman ATI_W7_Vista_10.3_FINAL.rar

Οποιος εχει ορεξη, ας κανει μια συγκριση επιδοσεων

Αν καταλαβα σωστα μας προτείνεις να διαλέξουμε το www.mediafire.com/atiman ΣΩΣΤΑ ?????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.