Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Τα προγραμματα Asus Smart Doctor Msi AfterBurner κανουν Real Time Bios Hacking?δεν ειναι καλύτερα να χρησιμοποιουμε τουλαχιστον οι πιο εμπειροι απο εμάς παραμετροποιημένο Bios αν θελουμε να αλλάξουμε τα Voltage και τα Clocks?

Link to comment
Share on other sites

Ο δ@ιμων του mediafire δυστηχως χτυπησε. Συγνωμη για την ταλαιπωρια.

www.mediafire.com/atiman ATI_Catalyst_10.4b.exe

Ενσωματωνονται,,

Last AppProfiles.

New OpenGL driver.

New AVIVO

New HydraVision

Improved 3D driver

Improved 2D driver

Fix flickering in BC2

Improved games performance.

insta.th.png 104b1.th.png

HD5970 780/1050 scores

vanra.th.png uni2.th.png

edit,

Οσοι δοκιμασαν τον φερομενο ως "10.5" θα πρεπει υποχρεωτικα να ακολουθησουν αυτη την διαδικασια απεγκαταστασης. Τα λαθη που αφηνει στο συστημα ειναι τεραστια.

Πιθανον την επομενη εβδομαδα να εχουμε τους τελικους, αν και κατα 99% αυτοι θα ειναι οι τελικοι ισως με αλλαγμενα καποια Version Numbers.

Έγινε επεξεργασία από atiman
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Τα προγραμματα Asus Smart Doctor Msi AfterBurner κανουν Real Time Bios Hacking?δεν ειναι καλύτερα να χρησιμοποιουμε τουλαχιστον οι πιο εμπειροι απο εμάς παραμετροποιημένο Bios αν θελουμε να αλλάξουμε τα Voltage και τα Clocks?

Ναι και στα δυο. Ελπιζω να εκανες δουλεια με την προταση μου.

Προς ολους,,

Εχουμε καποιο αποτελεσμα απο τον 10.4b? Οι γνωμες σας ειναι πολυ χρησιμες για την συνεχεια..

Link to comment
Share on other sites

Ναι και στα δυο. Ελπιζω να εκανες δουλεια με την προταση μου.

Προς ολους,,

Εχουμε καποιο αποτελεσμα απο τον 10.4b? Οι γνωμες σας ειναι πολυ χρησιμες για την συνεχεια..

εγώ που έχω τους 10.4α να βάλω τους 10,4b ?

Link to comment
Share on other sites

Συγκρίνοντας τους 10,3 final με τους 10,4b στο metro 2033,έχω περίπου 5 fps πάνω σε dx10 v.high.

Επίσης νομίζω και στο dx11 έχει βελτίωση αλλά δεν έχω προηγούμενα αποτελέσματα για να πω με σιγουριά.

Αυτά για την ώρα,δεν έχω και πολλά games περασμένα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, 10.3 final vs 10.4a,μηδαμινές διαφορές στο metro 2033,σε άλλες σκηνές 1-2 fps κάτω σε άλλες πάνω.

Η κάρτα μου είναι η 5850.

Επίσης με τους 10.4a στο dirt 2 έκανε Texture flickering σε κάποια maps.

Λίγο που δοκίμασα με 10.4b δεν είδα ακόμη flickering.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην δεν ειναι κλικαρισμενο ουτε το OpenGL στο Gpuz....

Λαθος απεγκατασταση φιλε μου. Κοιταξε το..

Εδω εχει 700 μοναδες πανω απο τους a στο Vantage....

οτι και να κάνω το OpenCL στο GPUZ ειναι παντα χωρις επιβεβαιωση.....σε όλα τα Benchmarks που εχω κανει εως τωρα......σαν τι να κανω λάθος δηλαδη?

ωρίστε και τι λεει ο Catalyst

post-9056-1416074390,3628_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.