Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

official AMD Catalyst 11.4c hotfix

Resolves intermittent flickering issues seen in the following applications in a system using an AMD Radeon™ HD 6600 series graphics card with DDR3 memory and running in DirectX® 9 mode:

Civilization 5

Dead Rising 2

Fallout 3

Mafia 2

NBA 2010

ShenGuiChuanQi

Starcraft 2

Warcraft III

World of Warcraft

- edit -

Προσοχη, δεν διορθωνει τιποτα παραπανω απο αυτα.

Οποιος δεν παιζει αυτα τα παιγνιδια η δεν εχει προβλημα καλο ειναι να μην τον εγκαταστησει...

Έγινε επεξεργασία από atiman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις μνημες το ακουω συχνα.

Τι "κανετε" με τις μνημες δηλαδη?

αναφέρομαι στη ram του συστήματος.

τις είχα αφήσει στο auto καταλάθος, πήγαιναν στα 1016

από 846 οπότε μη αντέχοντας αυτό το χρονισμό, πέταγαν

error και τελικά κράσαρε το pc.

κάρτα γραφικών δεν κλοκάρω, δεν το χρειάζεται άλλωστε.

το πολύ να κέρδιζα 4-5 fps.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε μηχάνημα με 7χ64 και 4870χ2 , με οποιοδήποτε dirver 10.8 έως και 11.4 έχω μπλε οθόνη με το που ξεκινάνε τα cutscenes σε Starcraft 2 και Company Of Heroes (τα δύο μόνα παιχνίδια που παίζω).

Με τον defaut driver της MS για ATI δεν συμβαίνει αυτό...

Έχω κάνει 2 clean windows install

Link to comment
Share on other sites

Σε μηχάνημα με 7χ64 και 4870χ2 , με οποιοδήποτε dirver 10.8 έως και 11.4 έχω μπλε οθόνη με το που ξεκινάνε τα cutscenes σε Starcraft 2 και Company Of Heroes (τα δύο μόνα παιχνίδια που παίζω).

Με τον defaut driver της MS για ATI δεν συμβαίνει αυτό...

Έχω κάνει 2 clean windows install

ειχες παρομοια προβληματα και στα XP ? Φιλος με 4850χ2 εχει ακριβως τις ιδιες ασθενειες,οι οποιες εξαφανιζονται οταν βαζουμε XP.Βεβαια μας το κανει με οτι catalyst βαλαμε καθως και σε ολα τα παιχνιδια.Φυσικα και σε εμας με τον οδηγο της ms δεν υπαρχει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.