Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

:OT:

Βρε παιδιά τα τελευταία χρόνια "παίζω" μόνο με ATI (X700 laptop-4850oc-6950@6970) και πάντα βάζω τους καινούργιους επίσημους οδηγούς, χωρίς επεγκατάσταση χωρίς safe mode χωρίς τίποτα, μια ζωή από πάνω από τους παλιούς και ποτέ δεν είχα πρόβλημα (BSOD-crashαρίσματα κτλ) μήπως να αρχίσω να ανησυχώ ή απλά είμαι τυχερούλης; :tomato:

:OT:

Μια απο τα ιδια και εδω.. Μην το γρουσουζεψεις μονο :dance3:

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Βρε παιδιά τα τελευταία χρόνια "παίζω" μόνο με ATI (X700 laptop-4850oc-6950@6970) και πάντα βάζω τους καινούργιους επίσημους οδηγούς, χωρίς επεγκατάσταση χωρίς safe mode χωρίς τίποτα, μια ζωή από πάνω από τους παλιούς και ποτέ δεν είχα πρόβλημα (BSOD-crashαρίσματα κτλ) μήπως να αρχίσω να ανησυχώ ή απλά είμαι τυχερούλης; :tomato:

:OT:

Είσαι κατάσκοπος, γι'αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Catalysts 11.5 & 11.5a hotfix are out (hotfix includes the mouse cursor fix , amongst other fixes)

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst115ReleaseNotes.aspx

&

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst115ahotfix.aspx

Έγινε επεξεργασία από dmarccos
Link to comment
Share on other sites

Εδω με 11.4 το 99% bug εχει λυθει (με τους 11.2/3 μου εμφανιστηκε).

Κι εγώ νόμιζα ότι είχε λυθεί, αλλά δυστυχώς το παρουσιάζει, απλά σπανιότερα.

Δοκιμάζω τώρα τους 11.5 Hotfix.

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά τι παίζει, μπερδεύτηκα, μήπως να μείνω με τους 11.3 έτσι και αλλιώς από ότι κατάλαβα είμαι τελευταία πίστα στο Crysis 2 και μου το παίζει πολύ καλά, όλα στο τέρμα και τα καρέ στα 60.

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Βρε παιδιά τα τελευταία χρόνια "παίζω" μόνο με ATI (X700 laptop-4850oc-6950@6970) και πάντα βάζω τους καινούργιους επίσημους οδηγούς, χωρίς επεγκατάσταση χωρίς safe mode χωρίς τίποτα, μια ζωή από πάνω από τους παλιούς και ποτέ δεν είχα πρόβλημα (BSOD-crashαρίσματα κτλ) μήπως να αρχίσω να ανησυχώ ή απλά είμαι τυχερούλης; :tomato:

:OT:

φιλε, επειδη και εγω εχω ενα λαπτοπ με Χ700 και μεχρι σημερα ηταν το μηχανημα με τον εργοστασιακο driver (girlfriend usage γαρ:hehe::hehe:), ποιους ακριβως περνας?? Εβαλα τα Win 7 χτες και δεν εχω AERO και probably for sure :p ειναι θεμα driver.

Link to comment
Share on other sites

Windows Aero - Wikipedia, the free encyclopedia

A DirectX 9 compatible graphics processor with a Windows Display Driver Model (WDDM) driver, Pixel shader 2.0 in hardware, and a minimum of 128 MB of Video RAM

Αυτά θέλεις για aero.

τα υποστηρίζει όλα αυτά η mob.radeon x700.

μία λύση είναι εδώ Mobility Modder - ATI Version, Install the Latest Drivers on your ATI laptop

με τη χρησιμοποίηση των desktop catalyst 9.2 ή 9.3.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.