Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Τις θερμοκρασιες ΜΟΝΟ στην GECUBE 1950 PRO δεν μπορουμε να τις δουμε .

Το κοβει απο το bios της και δεν μπορει να φλασαριστει με αλλης μαρκας.

Δεν ξερω αν εχεις αυτη αλλα δυστηχως ειναι η μονη που το κανει .

Επισης δοκιμες των 6.11 τοσο στην 1900ΧΤΧ οσο και στην 1950PRO δεν μου αφησαν τις καλυτερες εντυπωσεις απο αποψη χρωματος, υπαρχει μια σαφη αισθηση μειωσης του contrast των εικονων και μια ξενικη φωτεινοτητα, ασε που ειναι οντως πιο αργοι.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αμα πας στο site of ATI δλδή εδώ: http://ati.amd.com/support/driver.html

και μετά ψάξεις για την ati Radeon9600pro ( Win XP Pro - Home ) σε πάει στους 6.11.

Το δοκιμασα μόλις τώρα.

Αλλά δεν χάνεις τίποτα να τους βγάλεις τελείως Πρωτα απο την Πρασθαφαίρεση και μετά με τα Τools που δίνει η ΑΤΙ,μετα τις επανεκκινήσεις να κάνεις DISABLE TO ANTIVIRUS και να προσπαθήσεις να περάσεις είτε τους 6.11 αλλά ΜΟΝΟΝ τους DRIVERS oxi Ολόκληρη την σουίτα με το DOTNETFIX 2.

Λάβε ΣΟΒΑΡΑ στα υπ'όψην σου πως παλαιότερες κάρτες θέλανε πρώτα το DoTNetFix 1 kai Τώρα Θέλουνε το 2 ειναι ιδιαίτερα σημαντικό.

Τελειώνοντας διότι ΔΕΝ μ' άρέσει το ζάλισμα δοκίμασε και τους OMEGA. Here : http://www.omegadrivers.net/

Καλή επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skylorockas [Χθες, στις 18:50]

εγώ ρε παιδιά που έχω μια ati Radeon9600pro τι catalysts πρεπεί να βάλω για να παίζουν τέλεια. γιατί οταν βάζω τouς 6.11 κανω restart και κολλάει το pc τι μπορεί να φτάει? τι πρέπει να κάνω?

Εκτός της απάντησης που δίνω πιό πάνω για το κόλλημα του PC μπορεί να φταίει και το ANTIVIRUS ακόμα αν δεν το εχεις απενεργοποιήσει.

Οπως και πολλά ακόμα. Δεν μπορώ να ξέρω.

Δοκίμασε και παλαιότερους οπως προτείνει άλλο μέλος του ΦΟΡΟΥΜ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.