Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ μπας και κανείς που γνωρίζει μου απαντήσει.

Λοιπόν : ΤΟ ΑΤΙ TOOL-ΑΤΙ Tray Tools κάθονται μαζί με τους CATALYST ή θα πρέπει να βγούν αυτοί και να εγκατασταθούν το καθε ένα ΜΟΝΟ ΤΟΥ:;;;;;;;(εννοώ ή το ένα ή το άλλο;;;;).

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Mιάν απάντηση ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις ήδη drivers ati και πας να βάλεις το tool όλα καλά. ’ν έχεις το tool και πας να κανεις update τους drivers, βγάλτο και ξαναβάλτο μετά.

btw ΑΤΙ TOOL-ΑΤΙ Tray Tools και catalyst σχεδόν ανεξάρτητα προγράμματα. so, Κάνεις Install ξέχωρα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 12:18]

Αν εχεις ήδη drivers ati και πας να βάλεις το tool όλα καλά. ’ν έχεις το tool και πας να κανεις update τους drivers, βγάλτο και ξαναβάλτο μετά.

btw ΑΤΙ TOOL-ΑΤΙ Tray Tools και catalyst σχεδόν ανεξάρτητα προγράμματα. so, Κάνεις Install ξέχωρα.

ΣΕ ΥΠΕΡ-Ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις.

Να'σαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Οταν βαζω τους 6.10 βετα παιζει το crossfire και οταν βαζω αυτους τους 6.10 απο το side της ΑΤΙ δεν με αφηνει το catalyst να το ενεργοποιησω!

Αν παιξει καποιος crossfire με τους 6.10(οχι τους beta)ας ποσταρει!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.. έβαλα τους 6.10 με το ccc και δεν έχω θερμοκρασίες!

Τι μπορώ να κάνω?!?

Επίσης.. πως μπορώ να δω αν η κάρτα μου έχει vivo?

Στη συσκευασία έχει τα καλώδια που χρειάζονται και η κάρτα έχει tvout..

Δε λέει όμως πουθενά αν είναι vivo η όχι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stelaras

Οι 6.10 εχουν βγει εδω και 5 μερες .

Εδω μονο beta βλεπω...εχεις κανενα αλλο λινκ με τους official?

http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=23354

Link to comment
Share on other sites

Μηπως κανείς απο εσας γνωριζει τι δουλειά κανει το dip-switch μεγεθους 2χ3 χιλιοστά απο το κατω μερος της gecube 1950xtx που πηρα.Υποψιν εχει 2 διακοπτακια και γραφουν "ΟΝ" και διπλα "ΚΕ".Βρισκεται διπλα απο την τετραγωνη λαμα στηριξης της ψυκτρας.

Ευχαριστω προκαταβολικα;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chrisnitro2000 [Σήμερα, στις 16:27]

Μηπως κανείς απο εσας γνωριζει τι δουλειά κανει το dip-switch μεγεθους 2χ3 χιλιοστά απο το κατω μερος της gecube 1950xtx που πηρα.Υποψιν εχει 2 διακοπτακια και γραφουν "ΟΝ" και διπλα "ΚΕ".Βρισκεται διπλα απο την τετραγωνη λαμα στηριξης της ψυκτρας.

Ευχαριστω προκαταβολικα;)

Καποτε ειχα κανει την ιδια ερωτιση!:D

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=28489

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dom

Καποτε ειχα κανει την ιδια ερωτιση!:D

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=28489

Ρε τι μνήμη έχω ραααα?! :magic:

Τελικά δεν το έιχε πει ο Βασιλάκης ομως

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1

Με τους 6.10 νομίζω ότι τα score στο 3DMark05 χειροτέρεψαν... είδε κανείς άλλος κάτι παρόμοιο ?

Ξανάβαλα τους 6.9 και από 6900+ στο 3DMark 05 με 6.10 πήγα στα 7100+ με τους 6.9. Αλλά μου φαίνεται καλύτεροι οι 6.10 σε "ποιότητα" στο FEAR

Μπορεί να δοκιμασει και κανεις άλλος κάποιο benchmark με 6.9 και 6.10 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.