Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

HEXUS can exclusively report that the new ATI driver which is soon to be unleashed will now enable software crossfire up to X1900GT. This means no more hassle in having to find a master card, or an external cable

Που 'σαι spccc????Νο master...no καλωδιουμπα...:D

http://www.hexus.net/content/item.php?item=5983

Waiting for 6.6 λεπον...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Που 'σαι spccc????Νο master...no καλωδιουμπα...:D

http://www.hexus.net/content/item.php?item=5983

Waiting for 6.6 λεπον...:D

< 1900GT -> Δεν μας κάνει λέμε! (:p)

(μιας και έχουμε 1900XT + ότι πιστεύουμε ότι (με τα ~380-390 που έχει πλέον η 1900XT) όποιος ασχοληθεί με Crossfire θα το κάνει με 2 x 1900XT).

Προσωπικά δεν με απασχολεί τόσο το κόστος της Master όσο η γνωστή καλωδιούμπα :p

Link to comment
Share on other sites

Όπου ναναι θα κάνω crossfire.Oι 6.5 το υποστηρίζουν χωρίς mastercard(είναι και οι δύο ίδιες) ή να κατεβάσω τους 6.6?

Παντως με τους 6.5 σταμάτησαν τα προβλήματα με το HL2(την αντανάκλαση του νερού όταν είσαι μέσα,υποβρυχίως)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια ρωτησα και σε αλλο θεμα,ειναι εφικτο να κανω crossfire με δυο x1800xl χωρις mastercard και καλωδια???????? (εχω μια msi και μια sapphire) .Eχω ψαξει αρκετα στο δικτυο και δεν εχω βρει μια ξεκαθαρη απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Σήμερα, στις 21:14]

Παιδια ρωτησα και σε αλλο θεμα,ειναι εφικτο να κανω crossfire με δυο x1800xl χωρις mastercard και καλωδια???????? (εχω μια msi και μια sapphire) .Eχω ψαξει αρκετα στο δικτυο και δεν εχω βρει μια ξεκαθαρη απαντηση.

Αφου τις εχεις που τις εχεις δεν δωκιμαζεις να μας πεις και εμας!

Aπο οτι ακουσα παιζουν χωρις cf card και χωρις καλωδιο με τους 2,7!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Χθες, στις 23:41]

εβαλα τους 6.7 ....σπασιματα στο FEAR αποδοση χαμηλοτερη των Ωμεγα , σκανδαλωδης μειωση επιδοσεων...

ξανα πισω στους Ωμεγα

Οπα!

Για κατσε να δωκιμασω και εγω κανενα game να δω τι μου κανουν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 00:02]

δοκιμασα και κατι NGO drivers , αρκετοι καλοι και μεχρι στιγμη σταθεροτατοι, ισαξιοι των Ωμεγα και σαφως ανωτεροι των ΑΤΙ

Και που τους βρηκες αυτους τους NGO drivers?:jump:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.