Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Η Χ2 ηρέμησε... και ελαττώθηκε το micro-stuttering στο Warhead... Επιδόσεις πανω-κατω ίδιες με τους 9.2, ισως λιγο πιο στρωτοί οι 9.3... Keeper απο εμένα...

Ναι...ειχανε πει πως θα φτιαχνανε το προβλημα με τις θερμοκρασιες, το οποιο ηταν φτιαγμενο αλλα το ξαναχαλασανε για να το ξαναφτιαξουν τωρα....:jester:

Τους περναω...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει εγκαταστήσει ή μάλλον χρησιμοποιήσει κανείς το Dskperf.exe, δλδ το λογισμικό ενεργοποίησης της "Advanced Disk Performance";

Αφορά μόνο το "write cache" - για την ενεργοποίηση του οποίου δίνεται επιλογή (default-on) από το λειτουργικό ή είναι κάτι άλλο/επιπλέον;

Link to comment
Share on other sites

Hotfix από την ΑΤΙ που λύνει ενα πρόβλημα που παρουσιαζόταν σε συστήματα με crossfire, καθώς και κάνει τους 9.4 WHQL για τις 4890.

http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU-6-HotfixthatfixesErrorCode.aspx

  • When enabling CrossFireX in the ATI Catalyst Control Center, the secondary GPU reports the following error "Error Code 43 - incompatible display"
  • WHQL Drivers not available for ATI Radeon™ HD 4890 Series

Link to comment
Share on other sites

Και γω δεν μπορώ να επιστρέψω σε προηγούμενους driver.

Οταν ξεκινά το ccc μου λέει οτι δεν βρέθηκε ο οδηγός και στο device manager μου τους βρίσκει corrupted

εγγαθιστά σωστά μόνο τους 9.4 οσα driver sweeper σε safe mode και να δοκίμασα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.