Jump to content



Αναζητηση Ψυγειου


bsakel

Recommended Posts

Χαρεται

Ελπιζω πως τωρα πια εχοντας διαβασει για μηνες τα θεματα ειμαι ετοιμος να στησω το νερακι μου.

Το συστημα που εχω περιπου σκεφτει ειναι

1) Μπλοκ eleven (ειναι στον δρομο ερχεται...) :)

2) Αντλια L20 (και αυτη στον δρομο ειναι ερχεται...) :)

3) Καποιο ψυγειο απο transit ή κατι παρομοιο αλλα σε διαστασεις 270χ130

Εχω δει γενικα καμποσες επιλογες οπως τα ψυγεια του xtremeshop ή απο το checkmate ή απο το multirama. Βασικα ομως τελικα θα ηθελα να παρω καποιο transit γιατι μου αρεσει πιο πολυ η φτιαξτο μονος σου φαση:D

Ηθελα να ρωτησω απο που μπορω να παρω ενα ψυγειο transit; Υπαρχει καποια αλλη επιλογη για ψυγειο και απο που μπορω να το παρω; Νομιζω ειχα δει καπου να λεει καποιος για ενα ψυγειο απο μηχανη που επαιρνε 3 9αρηδες.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bsakel

Νομιζω ειχα δει καπου να λεει καποιος για ενα ψυγειο απο μηχανη που επαιρνε 3 9αρηδες.

εγω το ειχα αναφερει αλλα δεν σε καλυπτη.... εχει περιπου 32-35 εκατοστα μηκος.....

για σενα μονο tranzit θα σου κανει......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bsakel

Ηθελα να ρωτησω απο που μπορω να παρω ενα ψυγειο transit;

Ευχαριστω

Πηγαινε σε συνεργειο που επισκευαζει- τοποθετει ψυγεια σε αυτοκινητα.Ζητα να δεις τον καταλογο που εχει απο ψυγεια.... θα το βρεις μεσα....πες στο τυπο να στο παργγειλει.

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε σε συνεργειο που επισκευαζει- τοποθετει ψυγεια σε αυτοκινητα.Ζητα να δεις τον καταλογο που εχει απο ψυγεια.... θα το βρεις μεσα....πες στο τυπο να στο παργγειλει.

ωραιος καλη λυση. :D :D

Μηπως μπορει καποιος να μου πει περιπου τιμη; ενα επιπεδο ψαχνω για να δω περιπου ποσα ακομα ευρωπουλα μου λειπουν... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bsakel

ωραιος καλη λυση. :D :D

Μηπως μπορει καποιος να μου πει περιπου τιμη; ενα επιπεδο ψαχνω για να δω περιπου ποσα ακομα ευρωπουλα μου λειπουν... :(

40-60 Θα τα βρεις στις μάντρες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.