Jump to content



bh5 και ρευμα(update,test #5)


unknown

Recommended Posts

μεχρι ποσα volt προτεινετε σε τσιπακια bh5 για καθημερινη χρηση?

ολα τα λαθη που βγαζει ειναι στο τελος του 5ου τεστ.....wtf απο το 95% και μετα γεμιζει η οθονη....ξερει κανεις τι σε τι οφειλονται τα λαθη εκει?

και κατι αλλο:

με value μνημες στα 200 mhz και την cpu στα 2,8 εκανα στο 1μ ειχα 30,8 sec

ΤΩΡΑ με bh5 στα 250(2-2-2-5) και την cpu 2,8 εχω σκορ 30,3 sec!!!!!!!!!!!!!!!!!

με την καμια ρε παιδι μου να πεσει στα 29.......ιος δεν παιζει.....λετε να βαρυνε το λειτουργικο?

κανονικα τι χρονο πρεπει να χτυπαγα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unknown

κατι mushkin blue series ειναι...δεν εχω δει τι γραφουν πσνω τα τσιπακια αλλα ειναι bh5..

ενας 12αρης δεν φτανει?

Ασφαλως και φτανει. Αν φυσαει καλα δεν θα εχεις προβλημα. Εγω ειχα για 3 μηνες τα old school με 3.6V.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από varelasj

Τα δικα μου τα mushkin τα εχω με 3,5volt για καθε μερα με 2 fans 8αρια πανω τους να τα φησανε.

Αρχική απάντηση από kallileo

Ασφαλως και φτανει. Αν φυσαει καλα δεν θα εχεις προβλημα. Εγω ειχα για 3 μηνες τα old school με 3.6V.

:eek: :eek: :blink:

α-πα-πα φονιαδες.....:p

Κallileo μετα απο 3 μηνες ψοφησανε η απλα χαμηλωσες ταση??:D

Θα συμφωνησω με τον stelara...

Kανω τα αδυνατα-δυνατα για το 3,3 αλλα εκεινα θελουν 3,4..:p

2-9αρηδες σχεδον πισωκολλητα...

(απο μεσα ιανουαριου...and still counting)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά..τα old school BH5 στα specs έλεγαν ότι το ρεύμα λειτουργίας ήταν 3.4-3.6

’μα μπορεί κάποιος να βρεί το αρχειάκι αυτό...είναι πολύ παλιό...πάνω από 1,5 χρόνο

Τώρα..για τα new BH/UTT.. πάνω από 3,2/3,3 δεν θα έδινα με την καμία για κάθε μέρα...

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμή που είναι ddr1,και είναι και 1 giga είναι μνήμες δίχως αύριο.Δώσε όσα γουστάρεις,πάντα με φανάκι και πιες τους το αίμα όπως στο ήπιαν όταν τις πλήρωσες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

:eek: :eek: :blink:

α-πα-πα φονιαδες.....:p

Κallileo μετα απο 3 μηνες ψοφησανε η απλα χαμηλωσες ταση??:D

Θα συμφωνησω με τον stelara...

Kανω τα αδυνατα-δυνατα για το 3,3 αλλα εκεινα θελουν 3,4..:p

2-9αρηδες σχεδον πισωκολλητα...

(απο μεσα ιανουαριου...and still counting)

Oχι ρε ζουνε απλα πηγαν στο Ιντερνετ PC. Γενικα τα παλια γνησια BH5 αντεχουν. Τα UTT πολυ πιθανον να σου βγαζουν και λαθη μονο και μονο απο την ταση για αυτο νομιζω για UTT καλυτερα πανω απο τα 3,4 μην πας και δεν ειναι και τοσο σκυλια οσο τα BH5.

Link to comment
Share on other sites

στα 250 με 3,5 βολτ βγαζει σφαλματα στο 7ο τεστ...οταν τις εβαλα στα πορτοκαλι εβγαζε απο το 6ο!!!

τελ μου ελπιδα να με σωσει το φλασαρισμα......:( (η παιρνουν και στρωσιμο?)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.