Jump to content



FORTHnet ΠΡΟΣΦΟΡΑ


helloween

Recommended Posts

Το 1024 που ειναι και δεν το βλεπω?

επισης ποιος μου λεει εμενα οτι δεν θα γινει το ιδιο οπως με τις και καλα χριστουγεννιατικες προσφορες που παιρναν αναβολες μεχρι τον απριλιο?

Προλαβετε μονο για την 1 Ιουνιου και μεχρι τον σεπτεμβριο το βλεπω...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply

εγω ημουνα απο τους πρωτους στη παραγγελια και πηρα τηλεφωνο σημερα και τους λεω <<πηρα σχετικα με τη περιοβοητη προσφορα σας...>>

αυτο μονο χωρις να πω τις λεξεις dsl ,forthnet Κλπ κλπ

και μου λενε<<οκ ναι...>>

μη τα πολυλογω...ημουνα απο τους πρωτους που παραγγειλαν και μου ειπε πως θα με παρει τηλεφωνο να ενημερωσει για το τι θα γινει...λεει μπορει να μην ισχυσει η μπορει να γινει για 512...

<<οπως και να εχει>> μου λεει <<κατι θα παρετε>>.....

τα συμπερασματα δικα σας

απλα προσευχομαι....

Link to comment
Share on other sites

μάλλον λάθος του παραγκομάγαζου είναι... Τρέξανε να βάλουν την προσφορά της Forthnet πρώτοι και κάνανε ένα "μικρό" λάθος στην διαδρομή...

Πραγματικά κρίμα, τα μάτια τους μόνοι τους τα βγάζουν μέρα με την μέρα...

Link to comment
Share on other sites

η προσφορα ισχυει τελικα για 512

117 ευρω για 12 μηνες ολα πληρωμενα ειναι μια χαρα πιστευω

για την 1024 πιστευω οτι και η forthnet εχει μεριδιο ευθυνης

γι' αυτους που παραγγειλαν την φορμα με τα 1024 πιστευω οτι κατι μπορουνε να κερδισουνε εαν κανουνε λιγο φασαρια στις εν λογω εταιριες

ενημερωστε μας και εμας για το τι σας ειπανε

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειστε αδικοι

με πηραν τηελφωνο απο e-shop και μου ειπαν οτι την πεμπτη θα εχω στα χερια μου το πακετο για 1024 ΚΑΝΟΝΙΚΑ ασχετως τις φημολογιες

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι σου είπαν από το e-shop, όπου λόγω λάθους μπορεί να επωμιστούν την ευθύνη και να πληρώσουν τη διαφορά από την τσέπη τους, προκειμένου να μπλέξουν με φασαρίες.

Όσον αφορά την επίσημη προσφορά της Forthnet είναι:

384 για 12 μήνες και 4 ώρες δωρεάν τηλέφωνα τους πρώτους 6: 117

512 για 12 μήνες και 4 ώρες δωρεάν τηλέφωνα τους πρώτους 6: 189

Αυτά μαζί με εγκατάσταση και εξοπλισμό.

Περισσόρερα εδώ: http://www.forthnet.gr/templates/corporatePrPostingView.aspx?p=161343

Link to comment
Share on other sites

ξαναάλλαξε ή μου φαίνεται? πριν δε ήταν ξεκάθαρο ότι η τιμή ήταν άλλη για τα 512... διότι είχε ίδια τιμή με το πακέτο που έπαιρνες είτε για 384 (6 μήνες) είτε για 512 (5 μήνες). και στις 2 περιπτώσεις 117 ευρώ...

edit: καλά τα λέω... και τώρα 117 είναι. το 189 αφορά το plus με επιπλέον wifi...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.