Jump to content



FORTHnet ΠΡΟΣΦΟΡΑ


helloween

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Voudas

edit: καλά τα λέω... και τώρα 117 είναι. το 189 αφορά το plus με επιπλέον wifi...

Ναι έχεις δίκιο. Το "αντίστοιχα" αναφέρεται στο Adsl-in-a-box και Adsl-in-a-box-blus (wifi) και όχι στο 384/512.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 17:11]

επίσης το eshop "επίσημα" δεν το δέχεται σα λάθος. αλλά σαν περιορισμένη προσφορά στα 1024 για λίγους που πρόλαβαν (1000 συνδέσεις...). οι υπόλοιποι πάνε στα 512...

1000 συνδέσεις του 1mbit? δηλαδή το δίκτιο της forthnet σηκώνει 1gbit χρήσης άνετα? κάνα παιδί με forthnet 512-1024 να μας πει εντυπώσεις απο την παρούσα κατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

καλά πέρα από το eshop και αυτό της forthnet δεν πάει πίσω σε κουλαμάρα, τί πάει να πει προσφορά μόνο για την 1/6/06; δε θυμάμαι ποτέ κάτι παρόμοιο πέρα από το γνωστό μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων. Έπρεπε να το έβαζαν τουλάχιστον για τις 6/6/06 θα είχε τουλάχιστον πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει κανει κανεις αιτηση με την προσφορα για το 12μηνο?

εγω την εστειλα με e-mail μαζι με τα δικαιολογητικα απο την πεμπτη και ακομα δεν εχουν επικοινωνησει μαζι μου, ουτε καν για να επιβεβαιωσουν οτι ελαβαν την αιτηση.

Παιρνω τηλ και λεει οτι οι γραμμες ειναι κατειλημενες, τους στελνω μαιλ με γραφουν, κανω αιτηση μεσω νετ για τεχνικη υποστηριξη με γραφουν.

Σε 2 μερες ληγει η προθεσμια για την προσφορα. Μηπως πρεπει να αρχισω να ανησυχω?????

Link to comment
Share on other sites

παιδια μην τρελενεστε

οσοι προλαβαν προλαβαν

και εγω την εχω παρει

αυριο θα στειλω την αιτηση και βλεπουμε μεχρι να ερθουνε ports στο χωριο μας

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με πηραν αυτοι και μαλιστα στο κινητο!

απ' οτι ειπε η κοπελια θα σταλει η αιτηση στον οτε εντος της εβδομαδας και βλεπουμε...

Στο σιτε της forthnet βεβαια μου αναφερει πως δεν ειναι περασμενη η αιτηση αλλα φανταζομαι πως αυτο δεν ειναι λογος ανησυχιας. Στην Ελλαδα ζουμε...

Για 1024 (υποθετω εννοεις μεσω e-shop) δεν ξερω αλλα για 512 που ρωτησα ισχυει το 12μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.