Jump to content



STAKKA (Tούρκο να γιομίσω CD)


voudas

Recommended Posts

Καλό μπιρμπιτσόλι (lol morti), θα μου λύσει και μένα τα χέρια με το χάος που επικρατεί εδώ.. αλλά είναι σα φριτέζα ρε γμτ και σχετικά ακριβό. Δεν το ανοίγεις να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε καμιά μόντα να του βάλουμε drive;

Link to comment
Share on other sites

Kατ εμέ χωρίς drive είναι παντλώς άχρηστο.Μου Θυμίζει κάτι deck cd players kenwood που πέρναν 100cd.

Δεν ειπάρχει και κανένα άλλο με drive;

Και στο κάτω κάτω απλά σου λέει ποιο cd σου λείπει και ποια έχεις μέσα.Κάθε φορά που βάζεις νεο cd πρεπει να το ονομάζεις κτλ.Πολύ μπέρδεμα για λίγο εργονομία νατο πω;

Link to comment
Share on other sites

αν είχε drive θα είχε και άλλο κόστος όμως... αλλά ρε γμτ τόσο δύσκολο να φτιάξουν ένα??

πάντως η διαδικασία εισαγωγής είναι ταχύτατη... δεν είναι πρόβλημα...

σίγουρα δεν είναι η σωτηρία του κόσμου, αλλά από το να αδειάζεις καρούλια και να ψάχνεις ένα ένα τα cd, το να μπορείς να κάνεις search μέχρι και σε επίπεδο αρχείου είναι βολικό και σε γλιτώνει πολύ χρόνο... γιατί εγώ μπορεί να έχω 10 cd με προγράμματα και στο 9ο να είναι πχ αυτό που θέλω... είναι πιο γρήγορο να τα βάλω 1-1 και να ψάχνω? ή να μου το σερβίρει το μπιρμπιτσόλι???

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όπως είπαν και άλλοι, χωρίς drive το θεωρώ άχρηστο. Συμφωνώ επίσης οτι είναι και αρκετά ακριβό και ίσως αρκετά μπέρδεμα μερικές φορές. Δε νομίζω οτι θα με βόλευε...

Προσωπικά διατηρώ γενικότερα μια οργάνωση στα αρχεία και στα δισκάκια μου οπότε δεν πιστεύω οτι θα μου ήταν τόσο χρήσιμο... Για άλλους όμως πολύ πιθανό. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.