Jump to content



RAM : 2 μηνες δωρεαν 1024 Κbps


JohnnyX

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 15:01]

Δευτέρα συνήθως δεν κυκλοφορούν περιοδικά.

Από Τρίτη ξεκινάνε οι διανομές.

Nαι μου το ελεγε ενας φιλος εχτες αλλα οσα περιπτερα ετυχε να βρεθουνε στο δρομο μου σημερα ειπα να ρωτησω μπας και ειχε φερει κανενα αλλα δεν.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω πηγα σημερα το πρωι στο περιπτερο και πηρα και τις 3 εκδοσεις με τα 6 που ειχε και ο περιπτερας παραξενευτηκε καπως :). (Οι 2 ειναι για μενα μονο η αλλη ειναι για φιλο ;))

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από varelasj

Κι εγω πηγα σημερα το πρωι στο περιπτερο και πηρα και τις 3 εκδοσεις με τα 6 που ειχε και ο περιπτερας παραξενευτηκε καπως :). (Οι 2 ειναι για μενα μονο η αλλη ειναι για φιλο ;))

Και μενα το ιδιο.

Οκ εκανα την εγγραφη στην Altec και τωρα τι κανουμε????? Ποιο ειναι το username και ποιο το password για την συνδεση????? Πρεπει να περιμενουμε μεχρι να μας ενεργοποιήσουν?????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 17:47]

Ποιο ειναι το username και ποιο το password για την συνδεση?????

Κουτό αγόρι...

Με απογοητεύεις....

Αφού οι new poster του thelab έχουν φροντίσει πριν από εμάς για εμάς. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo [Σήμερα, στις 17:47]

Και μενα το ιδιο.

Οκ εκανα την εγγραφη στην Altec και τωρα τι κανουμε????? Ποιο ειναι το username και ποιο το password για την συνδεση????? Πρεπει να περιμενουμε μεχρι να μας ενεργοποιήσουν?????

Mα αφου εκανες την εγγραφη στο site της altec τι προβλημα εχεις ? Το username ειναι του τυπου username@altecnet αφου τα στοιχεια εσυ τα εγραψες :p. Εσυ γραφεις και το username και το pass. Εγω με acn ειμαι τωρα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Eννοω ειναι αυτοι που φαινονται στην εγγραφη...ή μας τουσ στελνουν. Διοτι με κωδικους της μορφης:

User: kallileo@altec.gr

Pass: yyyyyyyyyy

Τρωω μπουλο.......αλλα μπηκα στο mail της Altec:D

Ειμαι πολυ κουτο αγορι τελικα?????

*EDIT

Μπηκα τελικα.........δεν εβαζα σωστα το username.

Εβαζα το gr στο τελος και δεν εμπαινε.:tomato:

Α ρε μαμωτο παλι δεν μπορω να μπω με το Opera στο mailbox μου οπως και στην Forhnet...........τουλαχιστο στην Altec δεν ειναι γυφτοι και δινουν 50MB χωρο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από varelasj

Μεχρι 31/10 μπορει να γινει ενεργοποιηση της συνδεσης

nice....

λετε να παρεξηγηθει η altec αμα σταματησω την συνδεση μαζι της (768) και κανω συνδεση παλι μαζι της μεσω ram στο 1Mbit(για κανα διμηνο).

Η να παρω τηλ και να αρχισω μπινελικια μπας και μου κανουν τζαμπα αναβαθμιση στο 1Μβ..αμα το καλοσκεφτειτε κοροιδια ειναι να παραμεινω πλεον...

thanx αλτεκ once more...:TD:

(για τον τσουτσο εισαι τελικα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

Περιμένοντας τα 2mbit από την otenet με γραμμή 768 και συνδεση 1024 απο το RAM κατεβάζω με 70-75 στο bitcomet

noob question....

υπαρχει γραμμη 768?

Η ειμαστε (οσοι ειμαστε) σε γραμμη σε γραμμη 1Μbit και απλα απο παροχεα παιρνουμε 768?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG [Σήμερα, στις 23:30]

noob question....

υπαρχει γραμμη 768?

Η ειμαστε (οσοι ειμαστε) σε γραμμη σε γραμμη 1Μbit και απλα απο παροχεα παιρνουμε 768?

Οι γραμμές πλέον είναι τρεις: 768/192, 1024/256 και 2048/256

Link to comment
Share on other sites

Για να μπoρουμε να τεσταρουμε το 1mbit που δινει η acn πρεπει και η γραμμη μας να ειναι σε σχετικα καλα πλαισια. Η δικη μου το ξερω οτι για 1mbit ειναι μαπα. Τσαμπα το διπλασιαμο δηλαδη ενα πραμα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.