Jump to content



RAM : 2 μηνες δωρεαν 1024 Κbps


JohnnyX

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

αχμμμ.....μόνο για να συγκρίνεις ταχύτητες με τον παροχό που έχεις.....άμα πέσει καμια μέρα και δεν μπορείς να μπεις νετ......άμα σου τελειώνει η σύνδεση να την ενεργοποιήσεις πιο μετα..... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos [Σήμερα, στις 17:12]

Το τευχος Σεπτεμβριου ειναι αρα πρεπει να εχει κυκλοφορησει ηδη.

Ναι αλλα λογικα απο αυριο θα το πετυχουμε στα περιπτερα γιατι επεσε σκ...

Αρχική απάντηση από red alert [Σήμερα, στις 17:31]

Μια ερώτηση εγώ που έχω 386.αμα το ενεργοποιήσω θα κερδίσω τίποτα στο download η όχι ?

Αν εχεις 384 γραμμη οχι δεν θα δεις κατι διαφορετικο. Οι ταχυτητες θα ειναι ιδιες αφου θα σε κοβει η γραμμη σου. Αν σε αναβαθμισει ο οτε σε 768 γραμμη τοτε θα δεις διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά απευθύνεται σε όσους έχουν γραμμή και όχι σύνδεση (ή θέλουν και άλλη).

Με δεδομένο ότι πλέον:

1. Πχ το kit (γραμμή / provider) των 2 MBIT έχει πλέον κόστος της τάξης των 25 / μήνα

2. Το να έχεις γραμμή σκέτη από τον ΟΤΕ είναι ακριβότερο από τα αντίστοιχα kit (γραμμή / provider).

3. Όλοι οι σοβαροί provider αναβάθμισαν / θα αναβαθμίσουν της παροχή ανάλογα με αυτή της γραμμής του ΟΤΕ

Αναρωτιέμαι ποιο το νόημα της προσφοράς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Αναρωτιέμαι ποιο το νόημα της προσφοράς…

Εγώ διατηρώ γραμμή για τον Α/Β λόγο. Οπότε για μένα η προσφορά έχει ουσία. ’λλοι πάλι δεν έχουν καν ADSL οπότε θα πάρουν το κουπόνι για χρήση PSTN/ISDN.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.