Jump to content



7900 GS, 7950 GT, 7900 GTO (NEW)


Sol

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:14]

Mε 303 παντως δεν ειναι τρελη ευκαιρια, με 250 κατι γινετε

Κοιτα αμα το δεις χοντρικα το πραγμα, μια 7900 GTX εχει στο εσοπ 435. Ε αμα εβρισκες μια τετοια στα 303 με κατεβασμενα απο το βιος ρολογια στις μνημες , δεν θα σου φαινοταν ευκαιρια? (Δεδομενου βεβαια οτι εχουμε και επιβεβαιωση οτι φοραν τις ιδιες μνημες.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Η 7900Gtx ειναι κακη αγορα γενικα αυτη την εποχη, ομως αυτο δεν κανει την 7900GTO στα 303 τρελη αγορα απο την στιγμη που η Χ1900ΧΤ 512ΜΒ ειναι στα 329, αυτο λεω....

H XT εχει 299 η XTX 345...:D

Link to comment
Share on other sites

Ώπα ρε παιδιά δεν ειναι τρελή αγορά στα 300 η Ναυαρχίδα της εκάστοτε εταιρίας . ? Δλδ οσοι δώσανε 550ρες πριν 2 μηνες που την πήραν τι να πούν ? Και πόσο να ειχε δλδ ? τι διαφορά εχει η 1900 και σε ποιά games ? Σε άλλα πάει η μία σε άλλα η άλλη . Μην τα κάνουμε ίσιωμα όλα. Εμένα αν με πειράζει κάτι ειναι η αγορά απο εξωτερικό σε περίπτωση rma και μεταπώλησης τπτ αλλο .

Link to comment
Share on other sites

Super Duper τρελή ευκαιρία για το ανώτερο μοντέλο μιας εταιρίας λίγο δύσκολο<--[Βασικά δεν εχει γίνει και ποτέ απ οτι θυμάμαι , πέραν 9500@9700pro] . Εδώ οι 7800gtx κρατάνε τιμή ακόμη

1++ χρόνο απο την εμφάνιση τους.

Link to comment
Share on other sites

Για καποιον που θελει να φτιαξει ενα δυνατο Sli πιστευω πως αξιζει χιλιες φορες να τις παρει απο το να αγορασει 7900GTX (τουλαχιστον μεχρι δηλαδη να βγουν και να στρωσουν οι τιμες στις DX10 καρτες). Αυτο ειναι και το θεμα του thread. Για Nvidia καρτες μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η GTO με 300. Απλά αξιόλογες επιλογές αυτήν την εποχή υπάρχουν και άλλες, ως προς το value for money. Ας πούμε x1900xt με 270, ή και οι προσφορές που έβγαλε/βγάζει το Πλαίσιο κατά καιρούς (7800gtx 200, x1900gt 169, 7900gt 199)

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ τι αλλο να πω για τα Ελληνικα ταχυδρομεια.

Ερχεται ο ταχυδρομος χτες και αφηνει ενα ειδοποιητηριο για να παραλαβω ενα πακετο απο το ταχυδρομειο. (Δεν ηταν η δευτερη καρτα). Και μου αφηνει και ενα μικρο δεματακι στις σκαλες του σπιτιου (Ελειπα απο το σπιτι). Για να μην μπαινω σε πολλες λεπτομεριες το δεματακι κλαπηκε απο μια γυφτισα. Αν ειναι δυνατον τωρα να κανουν τετοιες μαλακιες οι ταχυδρομοι. Και δεν ειναι πρωτη φορα που τα αφηνει εκει. Μου ειχε αφησει και μνημες αξιες 300 ευρω και τους 2 διπυρηνους opteron tray ανυπολογιστης αξιας. Ολα στις σκαλες ο καραγκιοζης.

Αυτο που κλαπηκε ηταν μικρης αξιας , αλλα ξεχυλισε το ποτηρη. Δεν ηταν συστημενο. Μπορω να κανω κατι για αυτο?

Πηγα σημερα να παρω το συστημενο πακετο και επι την ευκαιρια ρωταω μηπως εχουν την δευτερη καρτα που περιμενω , και ναι ηταν εκει απο τις 4 του μηνος αλλα κανεις δεν μου ειπε τιποτα. Φτου τους.

Τελος παντων σημερα θα κανω Sli με τις 2 7900GTO ετσι να ξεσκασω λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε που δεν τον πετυχαινω λογο δουλειας....

Επειδη ομως δεν εχουμε τσαμπα το ονομα , το δεμα περιειχε κατι απο ebay , μιλησα με τον αποστολεα και θα μου ξαναστειλει το δεματακι Free.

Λοιπον μπηκε και η δευτερη καρτουλα απανω.

post-846-1416072820,2465_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.