Jump to content



Ο Καφές της Παρασκευής


Doom

Recommended Posts

αχαχαχ :p , μικρε μη με προκαλεις θα ερθω νεξτ ταιμ και θα χασεις πανηγυρικα...θα σε ριξω σε πισσα με πουπουλα και θα παρελασεις στη γειτονια σου πανω σε οριζοντιο δοκαρι απο τερμα. κατσε καλαααα:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 863
  • Created
  • Last Reply

Επειδή έχω πάει και σε άλλα "meetings" με το audi club ξέρω οτι να βρεθεί ένα μαγαζί που θα μπορέσει να βολέψει τόσα άτομα είναι δύσκολο.

Και γίνεται ακόμα πιο δύσκολο γιατί έίναι απίθανο να έρθουν όλοι την ίδια ώρα.

Αν θέλουν κάποιοι να παίζουν κιόλας άστα να πάνε :)

Απλά εσείς που είστε και πιο παλιοί και ξέρετε και παρόμοια μαγαζιά μπορείτε να την ψάξετε τη δουλειά και να πίνουμε και κανένα καφέ πιο δυτικά...

Και αυτό γιατί αρκτετοί χθές κάνανε αποστάσεις όπως εγώ και συ.

Άσχετα που για μένα δεν ήταν πρόβλημα η απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

κμετα απο λαικη απαιτηση , δηλωνω οτι εχασα 3-1 ματσ απο το παπαρικο τρελομερμυγκα , κοινως κλαρινο στο pro :D . υποσχομαι στους οπαδους μου οτι η τιμη και υποληψη μασ θα επανελθει λιαν συντομως :cool:

Link to comment
Share on other sites

κμετα απο λαικη απαιτηση , δηλωνω οτι εχασα 3-1 ματσ απο το παπαρικο τρελομερμυγκα , κοινως κλαρινο στο pro :D . υποσχομαι στους οπαδους μου οτι η τιμη και υποληψη μασ θα επανελθει λιαν συντομως :cool:

Χαχαχα! Respect :D

Link to comment
Share on other sites

νεξτ ταιμ n00b θα σου τις βρεξω αγρια για να μαθεις να αυθαδιαζεις σε δημοσιους χωρους :D
αχαχαχ :p , μικρε μη με προκαλεις θα ερθω νεξτ ταιμ και θα χασεις πανηγυρικα...θα σε ριξω σε πισσα με πουπουλα και θα παρελασεις στη γειτονια σου πανω σε οριζοντιο δοκαρι απο τερμα. κατσε καλαααα:D

judgement day has passed

mon petit Carlota

δηλωνω οτι εχασα 3-1 ματσ απο το παπαρικο τρελομερμυγκα , κοινως κλαρινο στο pro :D

nuf said

υποσχομαι στους οπαδους μου οτι η τιμη και υποληψη μασ θα επανελθει λιαν συντομως ;)

και αν ειχες οπαδους,μετα ΚΑΙ απο την προχ8εσινη ταπεινωση τους εχασες και αυτους...

Γουσταρω παντως που δεν τα παρατας,Slap after slap και συ εκει ελπιζεις banana

αντε προπονησου περισσοτερο την επομενη φορα μπας και καταφερεις να εισαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ανταγωνιστικος.Μου φενεται πως πρεπει να αρχισω να σε δεινω κανα ματσακι (το λεγομενο τυρακι) γιατι δεν 8α ξαναπαιξεις μαζι μου.Αν και βεβαια εισαι τοσο αχορταγη που οσο σε ταιζουν τοσο σου ανοιγει η ορεξη και ειναι λιγο δυσκολο να μην ερ8εις τρεχοντας asking for more,αλλα λεμε τωρα

Carlota TM

Τελος

Link to comment
Share on other sites

κμετα απο λαικη απαιτηση , δηλωνω οτι εχασα 3-1 ματσ απο το παπαρικο τρελομερμυγκα , κοινως κλαρινο στο pro :D . υποσχομαι στους οπαδους μου οτι η τιμη και υποληψη μασ θα επανελθει λιαν συντομως :cool:

Ελα τώρα Carlota....

Αφού σας έσκισαν ο Crazyant με τον NickL.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ελα τώρα Carlota....

Αφού σας έσκισαν ο Crazyant με τον NickL.... :D

το διπλο συγκαταλεγεται στα happenings του μαιν εωεντ CrazyAnt Vs ea6gka

αν και εν τελει περισσοτερο ενδοιαφερον συγκενρωσε μιας και το main ηταν χαβαλες :p

παντως για το διπλο ο Γιωργος εχει πολλα ελαφριντικα γιατι ειχε για συμπαικτη σοτν Σακη που ειναι νινι ακομα

Carlota is mine and mine ONLY banana

ζηλιαρη Ομηρε,ολα στον Αντρεα :D

Link to comment
Share on other sites

judgement day has passed

mon petit Carlota

nuf said

και αν ειχες οπαδους,μετα ΚΑΙ απο την προχ8εσινη ταπεινωση τους εχασες και αυτους...

Γουσταρω παντως που δεν τα παρατας,Slap after slap και συ εκει ελπιζεις banana

αντε προπονησου περισσοτερο την επομενη φορα μπας και καταφερεις να εισαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ανταγωνιστικος.Μου φενεται πως πρεπει να αρχισω να σε δεινω κανα ματσακι (το λεγομενο τυρακι) γιατι δεν 8α ξαναπαιξεις μαζι μου.Αν και βεβαια εισαι τοσο αχορταγη που οσο σε ταιζουν τοσο σου ανοιγει η ορεξη και ειναι λιγο δυσκολο να μην ερ8εις τρεχοντας asking for more,αλλα λεμε τωρα

Carlota TM

Τελος

XA-XA-XA:smile001: εχε χαρη που ειχες τη τυρχη του πρωταρη. με 20 σουτ και 7 στην εστια στο ημιχρονο ο καιρος γαρ εγγυς που θα τρως 4-5 στο 30λεπτο. που θα μου πας , μακρια?:075:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα σε περιμένω Λούση για pro... :D

AMAN!

θα εχει και PRO...

χμμμμ

εαν καποιου η διαδρομη ειναι απο κεντρο ή πανεπιστημια ας στειλει ενα πμ μπας και ερθω και γω ! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.