Jump to content



Μαθήματα C++ [OutOfSchool 2010]


Dr.Paneas

Recommended Posts

Κατ'αρχας να συγχαρω και εσενα οσο και το site για την δυνατοτητα που δινεις σε εμας που λατρευουμε τον προγραμματισμο να μαθουμε κατι ΔΩΡΕΑΝ στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

επιπλεον να σε ευχαριστησω για τον χρονο που σπαταλας τοσο για τα μαθηματα οσο και για την διορθωση του κωδικα που θα αποστελλουμε

εχω σπουδασει στο τμημα εφαρμοσμενης πληροφορικης και πολυμεσων του τει κρητης και εχω βασικες γνωσεις σε C,pascal,java,HTML,CSS,PHP αλλα και απο την ενασχοληση μου με το flash εχω αποκτηση ανωτερη γνωση σε ActionScript 3.0

τρεχω win 7 και μεχρι τωρα χρησημοποιουσα το notepad++ αλλα τωρα ηρθε η ωρα για νεα εργαλεια ;)

τα λεμε στην "ταξη"

Καλως ηρθες στην παρεα μας :)

Εαν εχεις ελευθερο χρονο τοτε θα χαρουμε να μοιραστεις τις γνωσεις σου μολις τελειωσει το Outofschool C++.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Κατ'αρχας να συγχαρω και εσενα οσο και το site για την δυνατοτητα που δινεις σε εμας που λατρευουμε τον προγραμματισμο να μαθουμε κατι ΔΩΡΕΑΝ στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

επιπλεον να σε ευχαριστησω για τον χρονο που σπαταλας τοσο για τα μαθηματα οσο και για την διορθωση του κωδικα που θα αποστελλουμε

εχω σπουδασει στο τμημα εφαρμοσμενης πληροφορικης και πολυμεσων του τει κρητης και εχω βασικες γνωσεις σε C,pascal,java,HTML,CSS,PHP αλλα και απο την ενασχοληση μου με το flash εχω αποκτηση ανωτερη γνωση σε ActionScript 3.0

τρεχω win 7 και μεχρι τωρα χρησημοποιουσα το notepad++ αλλα τωρα ηρθε η ωρα για νεα εργαλεια ;)

τα λεμε στην "ταξη"

Καταρχάς καλώς ήρθες στην μικρή αλλά καλή παρέα μας. Εχω πολύ περιορισμένο χρόνο και δεν είμαι καθηγητής αλλά ακόμα φοιτητής. Η όλη ιστορία του OutOfSchool άρχισε γιατί εκδηλώθηκε ενδιαφέρον από τα παιδιά. Δεν είναι στανταρ τα μαθήματα, αλλά προσπαθώ αν όχι καθε εβδομάδα, τουλάχιστον ανα 2 εβδομάδες το επόμενο μάθημα.

return 0;

} :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, θα ήθελα να δηλώσω και εγώ μια συμμετοχή...στην C, σε 6 μήνες C++ και πάει λέγοντας...

-----

Σε περίπτωση που χρειάζονται κάποια μαθήματα...θα χαρώ να λαβω ένα email στο vstzivaras@gmail.com...θα κάνω οτι μπορώ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου, αυτή την περίοδο έχουμε ενα μικρό kit-kat ( aka διάλειμμα) από τον προγραμματισμό σε C++, καθώς γράφω κάτι για το Summer of Code της Google. Μέσα στο καλοκαίρι θα τελειώσω την σειρά με τα μαθήματα, οπότε μπορείς να αρχίσεις να διαβάζεις από τώρα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.