Jump to content



ΚΟΥΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Νο 2.....


fazeriozos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Prof_Chaos

πολύ διαφήμιση στο πλαίσιο δεν γίνεται όμως;Γενικά εχω παρατηρήσει οτι γίνεται παραπάνω απο συχνά...

Βασικα θα επρεπε να μεταφερθει το θεμα στο Τι-Που-Ποσο.

Οσο για την διαφημιση καλο ειναι να ενημερωνετε ο κοσμος για τετοιες προσφορες...

Link to comment
Share on other sites

χρησιμότατη η ενημέρωση, όσο συνεχίζουν οι προσφορές γιατί όχι?

τσίμπησα την προτελευταία albatron 7900GT 512 (με την ψύκτρα που καλύπτει μνήμες) από Γλυφάδα. :D

"Βασικα θα επρεπε να μεταφερθει το θεμα στο Τι-Που-Ποσο."

+1

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mainframe

Έλεος ρε παιδία...... Τι κάνουν με αυτό το site και όλο είναι εκτός?

Κάνε ένα search απο skroutz και όποιο αποτέλεσμα βρεις απο πλαίσιο διαλεξε το και εχεις μπει κανονικά στο site τους. Αλλίως Click Here

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση στο κατάστημα του Ηρακλείου έχει και albatron 7900gt 256 200 ευρά και asus x1900xt 512 300 ευρά και x1900gt 170ευρά.Και abit έχει.Αsus δεν έχει πλέον! :D

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε!!! :devil: :devil:

Kάτι τέτοια πρέπει να λέγονται γιατί είναι προσφορές πολύ καλές σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό!

Link to comment
Share on other sites

Ασφαλως και ειναι καλο (οι χαμηλες τιμες) αλλα κατι πρεπει να παιζεται απο πισω για να μπορεις να κατεβασεις τιμη τοσο χαμηλα σημαινει οτι αγορασες πολλα κοματια και πετυχες τιμη ή εβαλες δυο τρια τοσο χαμηλα για να μπορεις αργοτερα να δινεις χαμηλοτερα πιστωτικα το μελλον θα δειξει τι ακριβως παιζει με το πλαισιο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999

Ασφαλως και ειναι καλο (οι χαμηλες τιμες) αλλα κατι πρεπει να παιζεται απο πισω για να μπορεις να κατεβασεις τιμη τοσο χαμηλα σημαινει οτι αγορασες πολλα κοματια και πετυχες τιμη ή εβαλες δυο τρια τοσο χαμηλα για να μπορεις αργοτερα να δινεις χαμηλοτερα πιστωτικα το μελλον θα δειξει τι ακριβως παιζει με το πλαισιο

απλα οταν φερνεις 7950gt 512mb στα 299 πρεπει να ξεστοκαρεις τις 7900gt που πουλαγες 279.

απλοι νομοι της αγορας ειναι. τιποτα περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nicksoti [Χθες, στις 19:49]

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Αν ας πούμε πήρα την κάρτα χτες με 300, σήμερα πήγε 200, και αυτή δεν δουλεύει, αν δεν υπάρχει ίδια, τι θα μου δώσουν πίσω 200 ευρώ;

Δεν υπάρχει νόμος που να λέει κάτι τέτοιο.

Διότι θα μπορούσε το κάθε κατάστημα, πονηρά πράτοντας, όταν του τελείωνε το stock, να κρατούσε 1 μόνο κομμάτι, να το τιμολογούσε πχ 20 ευρώ, για να δίνει μετά πιστωτικά 20 ευρώ σε κάρτες των 300.

Αυτό ακριβώς το έχει κάνει το πλαίσιο.

Είχα αγοράσει μια μητρική ~200ε.

Κάποια στιγμή μου χάλασε και την έστειλα πίσω.Επειδή όμως δεν είχαν άλλη για να μου την αντικαταστήσουν μου έκοψαν πιστωτικό 15 ευρώ ,τιμή που πότε δεν είδα σε αυτήν την μητρική ούτε καν στο stock house!!!

Τι κάνουν δηλαδή απο οτι φαντάζομαι.Οταν είναι να αποσύρουν ένα προ'ι'όν , το τιμολογούν

πολύ χαμηλά για να είναι κατα κάποιο τρόπο καλυμμένοι...

Ρε παιδιά όλα τα πήρανε;

Oχι τίποτα άλλο,ήθελα να πάρω και ένα ζευγάρι 7900gt για μένα και ένα φίλο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.