Jump to content



επιλογή 1 ή 2?


cypherth

Recommended Posts

δεν θέλω να ξεπεράσω τα 300 με τίποτα, και υπολόγισε και στην τιμή νερό μπλε, ρακόρ, σφιγκτήρια, σωλήνες που δεν έχω βάλει...

και κάτι άλλο, αν πάρωτην 1250 πρέπει να πάρω και τανκ χωριστά?

Link to comment
Share on other sites

διατύπωσα λάθος αυτό που έγραψα πριν, το ξέρω ότι πρέπει να αγοράσω και τανκ, εννοούσα αν υπάρχει η 1250 μέσα σε τανκ όπως η 1000αρα.

με την 1000άρα υπολόγιζα μπας και τα χωρούσα όλα μέσα στο στάκερ γιατί εχω και δίσκους μέσα..να δω πώς θα μπούν...

γιατί να πάω σε 1250, η 1000 δεν θα με εξυπηρετήσει? δεν θέλω να κάνω το τρελό o/c ψύξη σε 7900gtx και στον 4400 μου και φυσικά για να γίνει ακόμα πιο αθόρυβο το pc.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

την επιλογη 2 φυσικα.αλλα ειναι της γνωμης να παρεις λιγο μεγαλυτερη αντλια πχ eheim 1250.

+1

Να ξέρεις ότι οι custom υδροψύξεις και οι custom μοτοσυκλέτες είναι πάντα η καλύτερη επιλογή

:p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tasosmos [Σήμερα, στις 22:14]

Δεν ειναι θεμα oc ή οχι, απλα με 3 block η 1250 ειναι πιο ασφαλης επιλογη.

To αυτό.

Με τόσες αντιστάσεις μια πιό 'μικρή' θα τα φτήσει γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αρχική απάντηση από cypherth [10-10-2006 19:38]

δεν θέλω να ξεπεράσω τα 300 με τίποτα, και υπολόγισε και στην τιμή νερό μπλε, ρακόρ, σφιγκτήρια, σωλήνες που δεν έχω βάλει...

και κάτι άλλο, αν πάρωτην 1250 πρέπει να πάρω και τανκ χωριστά?

φιλε μου αν τα πραγματα τα αγορασεις απο το exteme θα εχουνε ολα ρακορ 1/2

οποτε δεν χρειαζεσε ρακορ.

παραφλου μπορεισ κ να μην βαλεις.

οσο γι σφυχτιρακια δεν πιστευω να ενοεισ αυτα τα χοντρκομενα μεταλικα που βαζουμε στους κυπους..

καλητερα βαλε δεματικα (σκρατς) ειναι φτηνα κ κανουν με το παραπανω την δουλεια τους

Link to comment
Share on other sites

έχει γίνει ήδη η αγορά εδώ και 2 βδομάδες από το xtreme οπότε το θέμα κλείνει... ευχαριστώ. η υδρόψυξη είναι όλα τα λεφτά σε καστομ... έχει ρίξει απίστευτα τις θερμοκρασίες και είναι τελείως αθόρυβο το πι σι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.