Jump to content



Ποια οθόνη στα 1000�..?


sof

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Tasoik [Χθες, στις 14:00]

Προσωπικά το βρίσκω αδιάφορο. Δεν μπορώ να καταλάβω τι κόλλημα έχετε φάει με το HDCP και τα monitor του pc. Θα χρησιμοποιήσετε το monitor για να βλέπετε εξωτερικές desktop συσκευές;

το ίδιο κόλλημα που έφαγε η Eizo και θα το ενσωματώσει στην επόμενη version ;)

σοβαρά τώρα αν αγοράσει κανείς ένα 24άρι πιστεύω ότι θα ήθελε να μπορεί να συνδέσει ένα ps3 επάνω του και να δει λίγο BR...

αν έχεις γενικότερα λεφτά αγοράζεις και μια τελεόραση :) 40''+ full HD και HDCP και τελειώνει εκεί το θέμα :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το lian li θα αργησει λίγο και δε μπορουσα να τη βλεπω να καθεται(2110W), εδωσα το laptop στον αδελφο μου και πηρα το παλιο μου pc.Θα πω μόνο οτι απο τη ταυλα μου τελειωσα το Dungeon Siege 2 Broken World σε τρεις μέρες.:jump:

Η οθονη ειναι πολυ καλη.Και σε χρωματικη πιστοτητα και σε ολα.Πιστευω οτι έκανα τη καλυτερη επιλογη απο αποψη αποδοσης τιμης.Οτι δίνεις παιρνεις..... :banging:

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου μην το ψάχνεις. Είναι οι μόνη οθόνη αυτή τη στιγμή στην αγορά , μαζί με την 2410 και S200 της ίδιας εταιρείας , που βγάζουν 14bito χρώμα με 10bito LUT. Αυτό τα λεέι όλα . H επόμενη γενιά θα βγάζι το χρώμα σε 14bito LUT , σκέψου για τι παλέττα χρωμάτων μιλάμε. Ε ρε τι έχει να γίνει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.