Jump to content



Ποια οθόνη στα 1000�..?


sof

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Πολύ καλός...!!!

Δεν το συζητώ, δεν το γλιτώνεις το αυχενικό...

Από mouse lag...?!? Είσαι τυχερός που δεν το αντιμετωπίζεις, γιατί άλλοι έχουν πάθει πλάκα...

Το calibration πως το έκανες...? ενδιαφέρομαι, γιατί πρέπει να κάνω και εγώ καθώς άλλα βλέπω στο ένα monitor και άλλα στο άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jaco

Πολύ καλός...!!!

Δεν το συζητώ, δεν το γλιτώνεις το αυχενικό...

Από mouse lag...?!? Είσαι τυχερός που δεν το αντιμετωπίζεις, γιατί άλλοι έχουν πάθει πλάκα...

Το calibration πως το έκανες...? ενδιαφέρομαι, γιατί πρέπει να κάνω και εγώ καθώς άλλα βλέπω στο ένα monitor και άλλα στο άλλο...

βεντουζίτσα θες να τις καλιμπράρουμε μπόμπο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Jaco [Σήμερα, στις 16:19]

Το calibration πως το έκανες...? ενδιαφέρομαι, γιατί πρέπει να κάνω και εγώ καθώς άλλα βλέπω στο ένα monitor και άλλα στο άλλο...

Με το μετρητικό της gretagmacbeth eye-one.

Link to comment
Share on other sites

Ενα μόνο θα πω.Η οθονη δε παίζεται.Ειναι φοβερη.Στην αρχη με τρομαξε το μεγεθός της.Παντα για το πως έναι γιατι το παραδοξο της καταστασης ειναι οτι την έχω και καθεται μαζι με αλλα καλουδια γιατι δεν εχει έρθει ακόμα το lian li 2000.Αναμενω.Θα πω εντυπωσεις μόλις στήσω το pc.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

για πληροφόρηση από EIZO γερμανίας ,το ψάρεψα από φόρουμ, τον Γενάρη του 2007 βγαίνει η 2111 W , ίδια χαρακτηριστικά με την σημερινή αλλά με υποτήριξη και ΗDCP .

Μου εκανες την καρδια περιβολι:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.